Geschreven: maandag 11 July 2022 Laatst bijgewerkt: maandag 11 July 2022 Gepubliceerd: maandag 11 July 2022
Volksloop Appelscha – Oosterwolde - Vrijdag 8 juli 2022
         
J-6, 600M T/M 6 JAAR      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
---- ------------------------- ------------------------- -------- --------
1 Nathan de Boer Appelscha 03:05:00 03:05:00
2 Tije Teppema Ravenswoud 03:47:00 03:47:00
3 Thijs Eijsbertse Appelscha 03:56:00 03:56:00
4 Pelle Veenstra Makkinga 03:59:00 03:59:00
5 Koen Drent Appelscha 05:57:00 05:56:00
         
M-6, 600M T/M 6 JAAR      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
---- ------------------------- ------------------------- -------- --------
1 Fenna Sofie Veenstra Makkinga 03:10:00 03:10:00
2 Norah Müller Oosterwolde Fr 03:10:00 03:10:00
3 Naomi Wallet Assen 03:22:00 03:22:00
4 Vera Bakema Sappemeer 03:50:00 03:50:00
5 Sunniva Koopman Haulerwijk 03:53:00 03:53:00
6 Kaiyen aan het Rot Oosterwolde Fr 04:00:00 04:00:00
7 Eva Rozenberg Oosterwolde Fr 06:09:00 06:09:00
         
G-M, 600M 11 T/M 12 JAAR      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
---- ------------------------- ------------------------- -------- --------
1 Sanny Kootstra Drachtstercompagnie 03:31:00 03:30:00
         
J111 2, 600M 11 T/M 12 JAAR      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
---- ------------------------- ------------------------- -------- --------
1 Wessel Stevens Appelscha 02:28:00 02:27:00
2 Déano Zwart AAC '61 02:49:00 02:48:00
         
M111 2, 600M 11 T/M 12 JAAR      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
---- ------------------------- ------------------------- -------- --------
1 Julissa Veenstra Oosterwolde Fr 02:11:00 02:11:00
2 Chantal Beets Oosterwolde Fr 03:02:00 03:02:00
         
MSEN , 4 MIJL LOOP      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
---- ------------------------- ------------------------- --------  
1 Erwin de Vries Lionitas 21:09:00  
2 Thys de Jong Lionitas 21:16:00  
3 Siebert Friesland 23:14:00  
4 Roland Vos Assen 23:31:00  
5 Remco de Valk Friesland 23:48:00  
6 Sicco Koopmans Tolbert 24:21:00  
7 Jeroen Vochteloo LSV Invictus 24:33:00  
8 Clemens Groche Darmstadt 24:55:00  
9 Hielke Jonker LSV Invictus 25:54:00  
10 Joeri Gorter Oosterwolde Fr 26:41:00  
11 Wout de Bie Oosterwolde Fr 26:53:00  
12 Joost van Sleen Assen 28:01:00  
13 Ronald van der Vaart Haulerwijk 28:04:00  
14 Niels Fennema Kollum 28:14:00  
15 Hette Zwaga Makkinga 28:36:00  
16 Tim Gorter Oosterwolde Fr 28:43:00  
17 Carel ten Hoor Oosterwolde Fr 29:50:00  
18 Nicky Boltjes Winschoten 29:56:00  
19 Rowan-Ewout Dekker LSV Invictus 30:14:00  
20 Mark ter Veld Een-West 30:14:00  
21 Ingmar de Jong Appelscha 30:23:00  
22 Frank Driessen Groningen 30:30:00  
23 Remon Dijkstra Oosterwolde Fr 30:34:00  
24 Onno Hiemstra LSV Invictus 30:55:00  
25 Jelmer Tolman Oosterwolde Fr 31:35:00  
26 Leslie Wieland Groningen 31:36:00  
27 Sven Baron Oosterwolde Fr 31:59:00  
28 Jeroen van der Linden Appelscha 32:19:00  
29 Sverre Hendrik Los Oosterwolde Fr 32:40:00  
30 Silvan Gorter Oosterwolde Fr 33:16:00  
31 Jos van Riesen Oosterwolde Fr 33:17:00  
32 Sytze Westerveen Appelscha 33:25:00  
33 Erwin van Luik Steenwijk 34:03:00  
34 Lars Baron Oosterwolde Fr 35:19:00  
35 Sietse Jonker Jubbega 35:20:00  
36 Robert-Jan Alberts Assen 35:24:00  
37 Rudmer Andringa Assen 36:01:00  
38 Deelnmr 404   40:03:00  
39 Ryan Zantinga Oosterwolde Fr 43:28:00  
40 Kevin Zantinga Oosterwolde Fr 43:29:00  
41 Gosse Trul Appelscha 43:29:00  
42 Thom van Esch Oosterwolde Fr 49:11:00  
43 Patrick Vliegen Oosterwolde Fr 49:41:00  
         
M40, 4 MIJL LOOP      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
---- ------------------------- ------------------------- --------  
1 Gerko Floor LSV Invictus 22:17:00  
2 Martijn Schakelaar BB lopers 23:54:00  
3 Karlo Knipmeijer ACO Van Elderen 24:15:00  
4 Binne de Haan Groningen 24:27:00  
5 Roland van Loon Atletiek Oirschot 24:39:00  
6 Willem Koning AAC '61 25:34:00  
7 Jan Willem van Veen Steenwijk 26:46:00  
8 Patrick Wallet Assen 27:14:00  
9 Arnout Slijkhuis Assen 27:15:00  
10 Henk Popken LSV Invictus 30:34:00  
11 Frank Goedhart Langedijke 33:04:00  
12 Jeroen de Jong LSV Invictus 35:46:00  
13 Jeroen Baron Oosterwolde Fr 39:21:00  
         
M50, 4 MIJL LOOP      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
---- ------------------------- ------------------------- --------  
1 Bennie Thunker Isala '96 23:36:00  
2 Klaas Brouwer SV Veendam 24:47:00  
3 Adriaan Huisman LSV Invictus 26:01:00  
4 Sieds Wiersma Impala 26:24:00  
5 Klaas van Heeringen Lionitas 28:02:00  
6 Jan Driessen Oosterwolde Fr 29:03:00  
7 André de Vries LSV Invictus 29:07:00  
8 Syb van der Ploeg Friesland 29:08:00  
9 Siem Hiemstra LSV Invictus 29:34:00  
10 Wiebe de Vries LSV Invictus 30:21:00  
11 Ids Bouma LSV Invictus 30:35:00  
12 Paul de Vries Beilen 31:13:00  
13 Richard van den Berge LSV Invictus 31:19:00  
14 Jan Post Loopgroep Smilde 31:20:00  
15 Kobus Jonker LSV Invictus 31:28:00  
16 Karel Wilms LSV Invictus 31:40:00  
17 Richard Müller Oosterwolde Fr 32:05:00  
18 Haije de Vries Drachten 32:59:00  
19 Bart van Vliet avVN 33:58:00  
20 Henk de Jager Appelscha 34:02:00  
21 Thony van der Veen Loopclub Burgum 34:30:00  
22 Wiebe Drenth Oosterwolde Fr 35:21:00  
23 Taeke van der Wal LSV Invictus 35:58:00  
24 Daan Woltinge Appelscha 38:32:00  
25 Klaas Glas LSV Invictus 39:35:00  
26 Jan Pultrum LSV Invictus 41:40:00  
27 Gerard Keizer Appelscha 45:16:00  
28 Lambert Sijbring Oosterwolde Fr 45:25:00  
29 Evert Dijkstra Appelscha 48:34:00  
30 Klaas Duker Oosterwolde Fr 01:07:25  
         
VSEN , 4 MIJL LOOP      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
---- ------------------------- ------------------------- --------  
1 Jessica Oosterloo LSV Invictus 23:42:00  
2 Mirthe van Veen Amsterdam 26:47:00  
3 Alinda ten Hoor Hijken 32:08:00  
4 Anouk de Vegt Oosterwolde Fr 33:29:00  
5 Minke Oenema De Baddedravers 33:53:00  
6 Roelien Donker Langedijke 35:25:00  
7 Esmée Soet Langedijke 35:25:00  
8 Dorien Neutel Oosterwolde Fr 39:40:00  
9 Gepke Veenstra Hoornsterzwaag 42:07:00  
10 Laura Ypenga Oosterwolde Fr 43:56:00  
11 Lisanne Vredeveld Assen 49:11:00  
12 Andina Blomsma Oosterwolde Fr 49:37:00  
         
V40, 4 MIJL LOOP      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
---- ------------------------- ------------------------- --------  
1 Marieke Lokhorst Annen 26:59:00  
2 Alienka Huft LSV Invictus 28:48:00  
3 Anja van Vliet avVN 30:31:00  
4 Engelien Ezendam LSV Invictus 30:39:00  
5 Sandra Stevens LSV Invictus 32:15:00  
6 Erika Bonder LSV Invictus 32:25:00  
7 Christina Smit Groningen Atletiek 33:11:00  
8 Johanna Krol LSV Invictus 33:53:00  
9 Janneke Nienhuis Assen 34:21:00  
10 Calle Dijkstra Appelscha 35:08:00  
11 Marianne Zwerver Oosterwolde Fr 35:46:00  
12 Lenie Wilms LSV Invictus 35:48:00  
13 Naraysca Cecilia Drachten 35:57:00  
14 Hilda Brandsma LSV Invictus 36:34:00  
15 Carolien Meloni LSV Invictus 36:36:00  
16 Joke Nicolai LSV Invictus 37:40:00  
17 Anita Vleer LSV Invictus 39:02:00  
18 Petra Boonstra Oosterwolde Fr 39:30:00  
19 Fetsje Jonker-Westerhuis Jubbega 39:30:00  
20 Maria van den Broek Beilen 39:46:00  
21 Wietske Hosper Marsum 39:55:00  
22 Tineke Douma Dokkum 40:03:00  
23 Gerda Rijlaarsdam LSV Invictus 40:08:00  
24 Tracy van der Ploeg Friesland 41:15:00  
25 Reina Hes LSV Invictus 41:15:00  
26 Mieke Wierenga Oosterwolde Fr 43:25:00  
27 Willemien Wichink Kruit Veenhuizen 43:43:00  
28 Getsje Postma Hoornsterzwaag 44:35:00  
29 Alice Duker Oosterwolde Fr 01:07:26  
30 Sieta vd Meulen Donkerbro Donkerbroek 01:13:29  
31 Sannie Meijerhof Donkerbroek 01:13:29  
         
WAND V, 4 MIJL LOOP      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
---- ------------------------- ------------------------- --------  
1 Jolien Hazeveld Donkerbroek 01:01:27  
2 Alberta Hazeveld Donkerbroek 01:01:31  
3 Jacqueline ten Hoor Fochteloo 01:03:03  
4 Monique Vink-van Veen Oosterwolde Fr 01:04:13  
5 Anita Bul Appelscha 01:07:19  
6 Jacquelien Haisma Oosterwolde Fr 01:07:19  
7 Margriet Dijkstra Appelscha 01:07:27  
8 Helen Woltinge Appelscha 01:07:27  
9 Renske Bult Norg 01:09:08  
10 Dinie Veldema Donkerbroek 01:09:50  
11 Paulina Veensma Oosterwolde Fr 01:09:50  
12 Aafje Westerhof Oosterwolde Fr 01:10:50  
13 Joke Brouwer Oosterwolde Fr 01:10:50  
14 Grietje Smit LSV Invictus 01:14:48  
15 Immie van der Wal LSV Invictus 01:14:48  
16 Marjan Drenth Assen 01:15:26  
17 Mathilde Drenth Oosterwolde Fr 01:15:26  
18 Carla Oosterhuis Oosterwolde Fr 01:15:55  
19 Sabine Braaksma Oosterwolde Fr 01:15:55  
20 Willie De Jong Dijkstra Oosterwolde Fr 01:19:58  
         
WAND M, 4 MIJL LOOP      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
---- ------------------------- ------------------------- --------  
1 Piet van der Heide Oosterwolde Fr 57:55:00  
2 Douwe Hofma Roden 01:03:27  
3 Henk van Veen Oosterwolde Fr 01:04:12  
4 Cor Bult Oosterwolde Fr 01:09:08  
5 Jan Kooiker Appelscha 01:14:49  
6 Jasper Braaksma Oosterwolde Fr 01:15:13  
7 Yme Braaksma Oosterwolde Fr 01:15:58  
         
J7-8 , 600M 7-8 JAAR      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
---- ------------------------- ------------------------- -------- --------
1 Sylvan Dijkstra Oosterwolde Fr 02:29:00 02:29:00
2 Jason Wallet Assen 02:42:00 02:42:00
3 Seb Meijer Oosterwolde Fr 02:43:00 02:43:00
4 Bowe Drent LSV Invictus 02:54:00 02:54:00
5 Senn Jayden Bijzitter Oosterwolde Fr 02:55:00 02:54:00
6 Shaylen aan het Rot Oosterwolde Fr 02:57:00 02:57:00
         
M7-8 , 600M 7-8 JAAR      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
---- ------------------------- ------------------------- -------- --------
1 Jasmijn Hollander Oosterwolde Fr 02:49:00 02:49:00
2 Juella Veenstra Oosterwolde Fr 02:59:00 02:59:00
3 Julia Wijma Oosterwolde Fr 03:00:00 03:00:00
4 Femke Hazeveld Donkerbroek 03:12:00 03:11:00
5 Emily Tolman Oosterwolde Fr 03:17:00 03:17:00
         
J9-1 0, 600M 9-10 JAAR      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
---- ------------------------- ------------------------- -------- --------
1 Robin van Houten Impala 02:23:00 02:23:00
2 Hidde Teppema Ravenswoud 02:28:00 02:28:00
3 Thijn Wijma Oosterwolde Fr 02:33:00 02:33:00
         
M9-1 0, 600M 9-10 JAAR      
Plaa Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
---- ------------------------- ------------------------- -------- --------
1 Jolien Hazeveld Donkerbroek 02:29:00 02:29:00
2 Amber Soet Langedijke 02:29:00 02:29:00
3 Lisa Haanstra Langedijke 02:34:00 02:34:00
4 Sarah Wallet Assen 02:59:00 02:59:00
5 Renske Goedhart Langedijke 03:22:00 03:22:00
Hits: 344