Uitslagen Volksloop      
Appelscha - Vrijdag 30 augustus 2019    
         
G-J, 600M G-LOOP
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Durk Pultrum Oosterwolde Fr 6:22  
         
G-M, 600M G-LOOP
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Soeminie Elsinga Oosterwolde Fr 3:01  
2 Sanny Kootstra Drachten 3:41  
3 Gite Veenstra Oosterwolde Fr 5:21  
         
J1112, 1200M 11 T/M 14
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lucas Goedhart LSV Invictus 4:15 4:14
2 Sil Barendregt Noordwolde Fr 4:22 4:21
         
J1314, 1200M 11 T/M 14
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Irene Groen Nijeberkoop 4:13 4:11
         
M-18, 4 MIJL LOOP
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sven Bouland Oosterwolde Fr 26:51  
2 Thomas Smeman LSV Invictus 26:57  
3 Daan Graafstra LSV Invictus 27:15  
4 Tim de Boer Oosterwolde Fr 33:13  
5 Kevin Hoogeveen Oosterwolde Fr 35:25  
6 Mark de Vries Appelscha 35:31  
7 Thijmen Vleer LSV Invictus 39:45  
         
MSEN, 4 MIJL LOOP
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Gerko Floor LSV Invictus 22:34  
2 Jurre van der Vaart Groningen Atletiek 23:06  
3 Marlo Post LSV Invictus 23:21  
4 Jeroen Vochteloo LSV Invictus 24:04  
5 Dorus Wolthekker Loopgroep Nienoord 24:11  
6 Henk Veenstra   24:51  
7 Anne Vos Assen 26:52  
8 Klaas Wierenga   27:07  
9 Andres Kleef Haule 27:20  
10 Onno Hiemstra LSV Invictus 27:27  
11 Tim Gorter Oosterwolde Fr 27:54  
12 Max van der Mei Oosterwolde Fr 28:08  
13 Syb v/d Ploeg Nederland 28:12  
14 Wout de Bie Makkinga 28:16  
15 Ronald van der vaart Haulerwijk 28:31  
16 Richard Hoffman Oosterwolde Fr 28:31  
17 Henk-jan de vegt Appelscha 28:40  
18 Marcin Damski Oosterwolde Fr 29:03  
19 Frank Driessen Groningen 29:13  
20 Henk Popken LSV Invictus 29:22  
21 Rowan-Ewout Dekker LSV Invictus 29:55  
22 Joost van Sleen Assen 30:16  
23 Robert Jan Alberts Assen 31:01  
24 Ronald van Duinen Makkinga 31:52  
25 Carel ten Hoor Oosterwolde Fr 32:00  
26 Silvan Gorter Oosterwolde Fr 32:04  
27 Ingmar de Jong Appelscha 32:38  
28 Robert Jan Alberts Assen 32:41  
29 Remon Dijkstra Oosterwolde Fr 32:52  
30 Sharif Giryis Appelscha 32:59  
31 Wander Balkema Leek 33:11  
32 Erwin van der Wal Groningen 33:14  
33 Thijs de Jong LSV Invictus 33:26  
34 Otte Tjepkema Appelscha 34:06  
35 Hendri Bos Bovensmilde 34:24  
36 Daniël Groen De Blesse 34:45  
37 Martijn Goudberg Oosterwolde Fr 34:48  
38 Sytze Westerveen Appelscha 34:55  
39 Jordy Gropstra Appelscha 35:48  
40 Maurice Kortenhoeven Hijken 36:39  
41 Gerard van der Burg Oosterwolde Fr 37:44  
42 Rudmer Andringa Oosterwolde Fr 38:00  
43 Frank Groen Appelscha 38:19  
44 Jasper 't Hooft Meppel 38:51  
45 Timo Veldhuis Nederland 46:11  
         
M40, 4 MIJL LOOP
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mathijs de Vroome Groningen Atletiek 21:39  
2 Michel Wierbos Nieuwleusen 24:14  
3 Albert Mussche Nieuwleusen 24:28  
4 Willem Koning AAC '61 26:14  
5 Jan Willem van Veen Steenwijk 26:16  
6 Gerrit Duits Friesland 27:16  
7 André de Vries LSV Invictus 29:14  
8 Richard den Brok Veenhuizen 29:21  
9 Harald de Jong Appelscha 30:02  
10 Hendrik-Jan Oussoren Appelscha 30:36  
11 Nico Ploegh Kornhorn 30:43  
12 Richard Müller Oosterwolde Fr 31:41  
13 Raymond van den Brink Zuidwolde Dr 32:15  
14 Wiebren Hartholt Een-West 32:41  
15 Frank Goedhart Langedijke 33:09  
16 Jeroen de Jong LSV Invictus 33:20  
17 Edward Postma Drachten 33:41  
18 Harm Appelo Bovensmilde 34:22  
19 Sytze Veenstra Donkerbroek 35:00  
20 Koen Groen Oosterwolde Fr 36:09  
         
M50, 4 MIJL LOOP
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Adriaan Huisman Appelscha 24:51  
2 Cor Ton LSV Invictus 25:21  
3 Theo Groenendijk LSV Invictus 25:33  
4 John Sloot Leeuwarden 26:20  
5 Jappie Doller Friesland 26:23  
6 Siem Hiemstra LSV Invictus 28:02  
7 Girbe zwaagstra Donkerbroek 28:16  
8 Geert aardema LSV Invictus 28:22  
9 Richard van den Berge LSV Invictus 28:23  
10 Wiebe De Vries LSV Invictus 29:05  
11 Piet de Jong Oosterwolde Fr 29:27  
12 Martin van Riesen Hoogeveen 29:36  
13 Ids Bouma LSV Invictus 30:33  
14 Jan Post Loopgroep Smilde 30:34  
15 Uilke Aize Wind Hurdegaryp 32:09  
16 Erik Muggen Loopgroep Beilen 32:53  
17 Albert van Duinen LSV Invictus 33:13  
18 Lenze Klein LSV Invictus 33:14  
19 Hendrik Jan kleef Haule 33:19  
20 Henk ter schuur Oosterwolde Fr 33:31  
21 Albert Alberts Peize 34:13  
22 Jan Woudstra Veenhuizen 34:14  
23 Jan Albert Schonewille Loopgroep Nienoord 34:28  
24 Haije de Vries Drachten 35:39  
25 Daan Woltinge Appelscha 37:17  
26 Arnold van der Holst Grootegast 37:17  
27 Eelke Rijpkema Makkinga 40:21  
28 Wiebe De Jong Oosterwolde Fr 47:34  
         
M60, 4 MIJL LOOP
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jan Driessen LSV Invictus 28:23  
2 Lieuwe Dijkstra LSV Invictus 33:14  
3 Taeke van der Wal LSV Invictus 33:43  
4 Djurre Joh van der Schaaf Friesland 36:29  
5 Evert Dijkstra Appelscha 37:57  
6 Cor Hoogeveen Loopgroep Smilde 38:08  
7 Hans van der Vliet Oosterwolde Fr 40:17  
8 Lambert Sijbring Oosterwolde Fr 40:44  
9 Freddy de vos LSV Invictus 42:51  
10 Hans van Welsem Oosterwolde Fr 43:03  
11 Henk Sloot Oosterwolde Fr 43:03  
12 Piet Jonkers Appelscha 43:40  
13 Djoni Maatita Oosterwolde Fr 46:36  
         
V-18, 4 MIJL LOOP
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mirthe van Veen Steenwijk 29:12  
2 Sophia Bergsma Appelscha 42:17  
         
VSEN, 4 MIJL LOOP
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ilse Rooks LSV Invictus 25:25  
2 Alinda van Luijk Assen 26:23  
3 Angela Heida Wijnjewoude 27:22  
4 Mirna Boonstra Oosterwolde Fr 27:32  
5 Alienka Huyt   29:16  
6 Marijke Vreugdenhil LSV Invictus 29:25  
7 Janet Oortwijn   30:02  
8 Corinne Rijpkema Makkinga 30:14  
9 Minke Oenema Groningen 31:10  
10 Marijke de Vries Assen 31:55  
11 Sia Pasveer LSV Invictus 32:01  
12 Steffany Heeringa Groningen 32:25  
13 Kirsten Vos LSV Invictus 32:47  
14 Alinda ten Hoor Hijken 33:18  
15 Marcella de vries Appelscha 33:22  
16 Tjerkje Kortenhoeven Hijken 33:32  
17 Maaike Visscher Appelscha 33:40  
18 Astrid Snijder Appelscha 33:41  
19 Trienke Moes LSV Invictus 34:02  
20 Haron van der Velde Oosterwolde Fr 34:07  
21 Winnie de Vries Oosterwolde Fr 34:10  
22 Klasien Rijpkema Groningen 34:38  
23 Marida Prins NSAV 't Haasje 34:45  
24 Jessica Louwes Makkinga 35:13  
25 Janine Engels Nederland 35:18  
26 Corrine van der Veer Drachten 36:33  
27 Miranda Berghout-Bijzitte Ravenswoud 36:48  
28 Wietske ter Schuur Oosterwolde Fr 37:37  
29 Kim de Jong LSV Invictus 37:45  
30 Annie Fabriek Veenhuizen 38:43  
31 Kim Nijstad Oosterwolde Fr 38:52  
32 Avalon van der Zaan   39:01  
33 Marije Bijma Surhuizum 39:10  
34 Wia Beyrt Haulerwijk 39:32  
35 Sari van Lier Oosterwolde Fr 39:35  
36 Anita Vleer LSV Invictus 39:45  
37 Renate Louwes Ravenswoud 39:45  
38 Lydia van der Weg Wolvega 39:47  
39 Grietsje Schapelhouman Oosterwolde Fr 40:16  
40 Irene Woltinge Haarlem 40:21  
41 Winnie de Vries Oosterwolde Fr 40:53  
42 Nathalie Smit Appelscha 41:33  
43 Rafaela Bosma Appelscha 43:03  
44 Marijke Bergsma Appelscha 43:54  
45 Tanja Oussoren Appelscha 45:16  
46 Lyan Bergsma Appelscha 46:04  
47 Lisa van de Heide Nederland 46:11  
48 Liona De Jong Oosterwolde Fr 47:35  
49 Marijke Akker Wijnjewoude 47:49  
50 Jeanette Knol Nederland 49:40  
51 Saskia Bergsma Smilde 49:44  
52 Sippie Wijnstra Wolvega 50:06  
53 Trea ten Brinke Veenhuizen 50:19  
54 Anna Rensink Assen 52:05  
55 Isa de Boer Smilde 52:05  
         
V40, 4 MIJL LOOP
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Corina Wierbos Nieuwleusen 28:09  
2 Anita van der Wal Friesland 29:40  
3 Ineke Ligthart LSV Invictus 31:39  
4 Erika Bonder LSV Invictus 32:00  
5 Hanneke van Daatselaar LSV Invictus 32:00  
6 Ivonne de Graaf Oosterwolde Fr 33:30  
7 Barbra de Jong Appelscha 34:37  
8 Marije postma Rottevalle 35:13  
9 Elmar Algra Appelscha 35:44  
10 Annerie Knol Groningen 37:04  
11 Christina Smit Roden 37:21  
12 Simone Ritsema Haulerwijk 37:50  
13 Hester van der Schaaf Friesland 38:55  
14 Else de Vries Veenhuizen 38:55  
15 Wilma Hoekstra Veenhuizen 38:56  
16 Naraysca Cecilia Drachten 39:32  
17 Gonnie de Wagt Gorredijk 39:37  
18 Sandra van Oost Assen 43:40  
19 Mieke Wierenga Oosterwolde Fr 45:16  
20 Margot Booijink Haule 47:54  
21 Tjitske Posthumus Haulerwijk 48:04  
22 Evelyn van der Meulen Veenhuizen 50:26  
         
V50, 4 MIJL LOOP
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Johanna Krol LSV Invictus 31:10  
2 Rika Weiland LSV Invictus 31:24  
3 Joke Nicolai LSV Invictus 32:54  
4 Inge poortvliet Donkerbroek 34:35  
5 Aly Prins-Olijve LSV Invictus 37:03  
6 Jessica Schmidt Oosterwolde Fr 37:04  
7 Lenie Wilms LSV Invictus 37:43  
8 Coba de Vries   39:51  
9 Grietje Smit Appelscha 42:17  
10 Petra Werkman LSV Invictus 42:48  
11 Cobie v.d. Molen Donkerbroek 42:51  
12 Dorien Mobach Beetsterzwaag 43:04  
13 Sieta Vd Meulen Donkerbroek 43:33  
14 Willy van den Beukel Appelscha 44:47  
15 Tjamke de Haan   51:58  
16 Winime de Vegt   51:58  
         
V60, 4 MIJL LOOP
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Frouwkje Herder LSV Invictus 35:25  
2 Reina Hes LSV Invictus 37:33  
3 Neel van Mourik LSV Invictus 38:48  
4 Immie van der Wal-Schippe LSV Invictus 42:22  
5 Nelleke van Veen LSV Invictus 43:04  
6 Rika Hoekstra LSV Invictus 43:04  
7 Evelyne Salari Hunzerunners Loopgroep 43:07  
8 Sannie Meijerhof Donkerbroek 43:33  
         
J-6, 600MTR T/M 6
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sylvan dijkstra Oosterwolde Fr 2:33  
2 Danny Best Wolvega 2:49  
3 Julian de Haan Oosterwolde Fr 2:54  
4 Nick van de Belt Oosterwolde Fr 2:58  
5 Henk Jan van der Zee Marum 3:07  
6 Loris de Jong Oosterwolde Fr 3:07  
7 Bowe Drent Appelscha 3:13  
         
M-6, 600MTR T/M 6
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Vivian Riemeijer Nieuwe Pekela 2:50  
2 Rosalie de Haan Oosterwolde Fr 3:01  
3 Fenna Schurer Appelscha 3:08  
4 Femke Hazeveld Donkerbroek 3:36  
5 Selah Best Wolvega 4:01  
         
J7-8, 600MTR 7-8
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jorrit Riemeijer Aquilo 2:03  
2 Mark Hoekstra Appelscha 2:09  
3 Ewout de Wit Appelscha 2:12  
4 Déano Zwart LSV Invictus 2:27  
5 René van de Belt Oosterwolde Fr 2:31  
6 Remco Schurer Appelscha 2:47  
         
M7-8, 600MTR 7-8
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Julissa Veenstra LSV Invictus 2:00  
2 saline waninge Ruinerwold 2:17  
3 Jolien Hazeveld Donkerbroek 2:18  
4 Chantal Beets Oosterwolde Fr 2:22  
5 Amber Soet Langedijke 2:22  
6 Jente van der Heide Langedijke 2:23  
7 Lisa Jasmijn Haanstra Langedijke 2:25  
8 Ylana Vleer Oldeberkoop 2:35  
         
J9-10, 600MTR 9-10
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Wessel Stevens Appelscha 2:06  
2 Sven Baron Oosterwolde Fr 2:06  
3 Lars Baron Oosterwolde Fr 2:14  
         
M9-10, 600MTR 9-10
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Isa Huft LSV Invictus 2:07  
2 Esmée Soet Langedijke 2:13  
3 Amber van der Heide Langedijke 2:15  
4 Eva sanne Haanstra Langedijke 2:22  
5 Fenna Vleer Oldeberkoop 3:06  
         
WANDV, 4 MIJL WANDEL
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Eva de Vries Appelscha 58:54  
2 Thea van der Meulen Friesland 58:55  
3 Anna Backx Appelscha 59:40  
4 Evelien Soeters-Langereis Appelscha 1:00:47  
5 Wilma bos Appelscha 1:02:56  
6 Anja Sinnige   1:02:56  
7 Jacqueline ten Hoor Fochteloo 1:03:10  
8 Alberta Hazeveld Donkerbroek 1:04:08  
9 Lucie betten-hofstra Oosterwolde Fr 1:05:00  
10 Inge van der Meulen Donkerbroek 1:05:15  
11 Rowena van der Veen Appelscha 1:05:16  
12 Anja flokstra Appelscha 1:05:16  
13 Tjitske Ploegh Kornhorn 1:05:41  
14 Anita Bul Appelscha 1:07:02  
15 Petra Hoogeveen Oosterwolde Fr 1:07:02  
16 Priscilla Elbasan Appelscha 1:07:08  
17 Helen Woltinge Appelscha 1:07:08  
18 Margriet Dijkstra-Wijnald Appelscha 1:07:09  
19 Tineke Bergsma Oosterwolde Fr 1:07:18  
20 Roelina De Jong Oosterwolde Fr 1:07:18  
21 Beata Rooks Appelscha 1:07:22  
22 Mariska Terpstra Appelscha 1:07:22  
23 Aaltje Rijpkema Makkinga 1:08:28  
24 Tineke boonstra bakker Makkinga 1:08:28  
25 Andrea Bergsma Oosterwolde Fr 1:08:42  
26 Sabine Talsma Oosterwolde Fr 1:08:42  
27 Monique Vink Oosterwolde Fr 1:09:01  
28 Methilda van der Veen Oosterwolde Fr 1:09:01  
29 Jacqueline Veld Oosterwolde Fr 1:09:02  
30 Trijntje Dassen Oosterwolde Fr 1:09:45  
31 Bertha Blokzijl Oosterwolde Fr 1:09:47  
32 Annelies Bijmholt Appelscha 1:09:51  
33 Siemie Hoekstra Appelscha 1:09:51  
34 Wilma Bosma Appelscha 1:09:52  
35 Yvonne Zijlstra Appelscha 1:09:52  
36 Petra de Groot-Doek Oosterwolde Fr 1:10:15  
37 Alice Duker Oosterwolde Fr 1:10:16  
38 Gé Bouma Oosterwolde Fr 1:10:29  
39 Norah van Praag Oosterwolde Fr 1:10:41  
40 Noa de Lange Oosterwolde Fr 1:10:41  
41 Agnes Nicolai Appelscha 1:11:01  
42 Joke Brouwer Oosterwolde Fr 1:11:10  
43 Dinie Bouwman Oosterwolde Fr 1:12:44  
44 Wibke Munting - van Dijk Oosterwolde Fr 1:13:00  
45 Myrthe Drenth Oosterwolde Fr 1:14:04  
46 Bente Hermelink Oosterwolde Fr 1:14:04  
47 Janine van der Bult Oosterwolde Fr 1:14:05  
48 Valerie Robbemont Oosterwolde Fr 1:14:05  
49 Eviete Huurman Haulerwijk 1:14:15  
50 Jildou Huurman Haulerwijk 1:14:15  
51 Ineke Huurman Haulerwijk 1:14:16  
52 Faya van der Heide Oosterwolde Fr 1:14:18  
53 Esty Visser Oosterwolde Fr 1:14:19  
54 Jolanda Landmeter Oosterwolde Fr 1:14:19  
55 Imkje Landmeter Wijnjewoude 1:14:20  
56 Gorina de Jong Oosterwolde Fr 1:14:21  
57 Jerney Gorter Oosterwolde Fr 1:14:21  
58 Anita van der Heide Oosterwolde Fr 1:14:23  
59 Claudia de Jong Oosterwolde Fr 1:14:37  
60 Mariëlle Schurer Oosterwolde Fr 1:15:55  
61 Suzanne olijve Appelscha 1:15:56  
62 Alie Oldersma Appelscha 1:15:56  
63 Mirjam Heres Appelscha 1:15:56  
64 Elske Schurer Appelscha 1:15:57  
65 Xena Nikita Drost Drachten 1:15:59  
66 Dewy Jonas Oosterwolde Fr 1:17:19  
67 Margje Veenstra Oosterwolde Fr 1:17:19  
68 Yvette Pot LSV Invictus 1:17:20  
69 Rianne van 't Klooster Oosterwolde Fr 1:17:58  
70 Bonnie Boek Oosterwolde Fr 1:17:59  
71 Albertina Hof Oosterwolde Fr 1:18:29  
72 Trijntje Hoonstra Oosterwolde Fr 1:18:35  
73 Paulina Veensma Oosterwolde Fr 1:19:07  
74 Hilda veldema Oosterwolde Fr 1:19:07  
75 Ellen Feenstra Oosterwolde Fr 1:19:54  
76 Ingrit Kleiker-Broersma Makkinga 1:19:57  
77 Jildou Broersma Oosterwolde Fr 1:19:57  
78 Willie de Jong Oosterwolde Fr 1:20:37  
79 Pietje Tolman Surhuisterveen 1:20:37  
80 Jeanet Huitema Oosterwolde Fr 1:22:24  
81 Carla Roetert Steenbruggen Oosterwolde Fr 1:22:25  
         
WANDM, 4 MIJL WANDEL
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Deyan Vink Oosterwolde Fr 50:45  
2 Sven Coenrady Oosterwolde Fr 50:49  
3 Silvan Wiersema Oosterwolde Fr 51:19  
4 Grigorios Palamidis Kootstertille 59:22  
5 Dirk Bloemers Oosterwolde Fr 1:03:10  
6 Jan van der Wal Harlingen 1:03:34  
7 Jan betten Oosterwolde Fr 1:05:01  
8 Douwe Hofma Roden 1:05:06  
9 Wesley Elbasan Appelscha 1:05:35  
10 Jesse Hoogeveen Oosterwolde Fr 1:07:02  
11 Jappie Doller Oosterwolde Fr 1:09:51  
12 Rienk Hoff Oosterwolde Fr 1:09:55  
13 Klaas duker Oosterwolde Fr 1:10:16  
14 Roel Dolstra Oosterwolde Fr 1:12:44  
15 Tammo Munting Oosterwolde Fr 1:13:01  
16 Rogier Koning Oosterwolde Fr 1:14:05  
17 Erik Huurman Haulerwijk 1:14:15  
18 Hilbert stuit Haulerwijk 1:14:18  
19 Marcel Zeilstra Oosterwolde Fr 1:14:21  
20 Henk Veenstra Oosterwolde Fr 1:14:21  
21 Henk van der Heide Oosterwolde Fr 1:14:24  
22 Loris de Jong Oosterwolde Fr 1:14:40  
23 Stefan Jonker Oosterwolde Fr 1:15:59  
24 Paul Ruiter Oosterwolde Fr 1:15:59  
25 Sietse Iedema Oosterwolde Fr 1:18:33  
26 Johannes de Jong Oosterwolde Fr 1:19:55  
27 Evert Kamminga Oosterwolde Fr 1:22:27  
Hits: 412