Uitslagen Volksloop | ||||
Appelscha - Vrijdag 30 augustus 2019 | ||||
G-J, 600M G-LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Durk Pultrum | Oosterwolde Fr | 6:22 | |
G-M, 600M G-LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Soeminie Elsinga | Oosterwolde Fr | 3:01 | |
2 | Sanny Kootstra | Drachten | 3:41 | |
3 | Gite Veenstra | Oosterwolde Fr | 5:21 | |
J1112, 1200M 11 T/M 14 | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
1 | Lucas Goedhart | LSV Invictus | 4:15 | 4:14 |
2 | Sil Barendregt | Noordwolde Fr | 4:22 | 4:21 |
J1314, 1200M 11 T/M 14 | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
1 | Irene Groen | Nijeberkoop | 4:13 | 4:11 |
M-18, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Sven Bouland | Oosterwolde Fr | 26:51 | |
2 | Thomas Smeman | LSV Invictus | 26:57 | |
3 | Daan Graafstra | LSV Invictus | 27:15 | |
4 | Tim de Boer | Oosterwolde Fr | 33:13 | |
5 | Kevin Hoogeveen | Oosterwolde Fr | 35:25 | |
6 | Mark de Vries | Appelscha | 35:31 | |
7 | Thijmen Vleer | LSV Invictus | 39:45 | |
MSEN, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Gerko Floor | LSV Invictus | 22:34 | |
2 | Jurre van der Vaart | Groningen Atletiek | 23:06 | |
3 | Marlo Post | LSV Invictus | 23:21 | |
4 | Jeroen Vochteloo | LSV Invictus | 24:04 | |
5 | Dorus Wolthekker | Loopgroep Nienoord | 24:11 | |
6 | Henk Veenstra | 24:51 | ||
7 | Anne Vos | Assen | 26:52 | |
8 | Klaas Wierenga | 27:07 | ||
9 | Andres Kleef | Haule | 27:20 | |
10 | Onno Hiemstra | LSV Invictus | 27:27 | |
11 | Tim Gorter | Oosterwolde Fr | 27:54 | |
12 | Max van der Mei | Oosterwolde Fr | 28:08 | |
13 | Syb v/d Ploeg | Nederland | 28:12 | |
14 | Wout de Bie | Makkinga | 28:16 | |
15 | Ronald van der vaart | Haulerwijk | 28:31 | |
16 | Richard Hoffman | Oosterwolde Fr | 28:31 | |
17 | Henk-jan de vegt | Appelscha | 28:40 | |
18 | Marcin Damski | Oosterwolde Fr | 29:03 | |
19 | Frank Driessen | Groningen | 29:13 | |
20 | Henk Popken | LSV Invictus | 29:22 | |
21 | Rowan-Ewout Dekker | LSV Invictus | 29:55 | |
22 | Joost van Sleen | Assen | 30:16 | |
23 | Robert Jan Alberts | Assen | 31:01 | |
24 | Ronald van Duinen | Makkinga | 31:52 | |
25 | Carel ten Hoor | Oosterwolde Fr | 32:00 | |
26 | Silvan Gorter | Oosterwolde Fr | 32:04 | |
27 | Ingmar de Jong | Appelscha | 32:38 | |
28 | Robert Jan Alberts | Assen | 32:41 | |
29 | Remon Dijkstra | Oosterwolde Fr | 32:52 | |
30 | Sharif Giryis | Appelscha | 32:59 | |
31 | Wander Balkema | Leek | 33:11 | |
32 | Erwin van der Wal | Groningen | 33:14 | |
33 | Thijs de Jong | LSV Invictus | 33:26 | |
34 | Otte Tjepkema | Appelscha | 34:06 | |
35 | Hendri Bos | Bovensmilde | 34:24 | |
36 | Daniël Groen | De Blesse | 34:45 | |
37 | Martijn Goudberg | Oosterwolde Fr | 34:48 | |
38 | Sytze Westerveen | Appelscha | 34:55 | |
39 | Jordy Gropstra | Appelscha | 35:48 | |
40 | Maurice Kortenhoeven | Hijken | 36:39 | |
41 | Gerard van der Burg | Oosterwolde Fr | 37:44 | |
42 | Rudmer Andringa | Oosterwolde Fr | 38:00 | |
43 | Frank Groen | Appelscha | 38:19 | |
44 | Jasper 't Hooft | Meppel | 38:51 | |
45 | Timo Veldhuis | Nederland | 46:11 | |
M40, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Mathijs de Vroome | Groningen Atletiek | 21:39 | |
2 | Michel Wierbos | Nieuwleusen | 24:14 | |
3 | Albert Mussche | Nieuwleusen | 24:28 | |
4 | Willem Koning | AAC '61 | 26:14 | |
5 | Jan Willem van Veen | Steenwijk | 26:16 | |
6 | Gerrit Duits | Friesland | 27:16 | |
7 | André de Vries | LSV Invictus | 29:14 | |
8 | Richard den Brok | Veenhuizen | 29:21 | |
9 | Harald de Jong | Appelscha | 30:02 | |
10 | Hendrik-Jan Oussoren | Appelscha | 30:36 | |
11 | Nico Ploegh | Kornhorn | 30:43 | |
12 | Richard Müller | Oosterwolde Fr | 31:41 | |
13 | Raymond van den Brink | Zuidwolde Dr | 32:15 | |
14 | Wiebren Hartholt | Een-West | 32:41 | |
15 | Frank Goedhart | Langedijke | 33:09 | |
16 | Jeroen de Jong | LSV Invictus | 33:20 | |
17 | Edward Postma | Drachten | 33:41 | |
18 | Harm Appelo | Bovensmilde | 34:22 | |
19 | Sytze Veenstra | Donkerbroek | 35:00 | |
20 | Koen Groen | Oosterwolde Fr | 36:09 | |
M50, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Adriaan Huisman | Appelscha | 24:51 | |
2 | Cor Ton | LSV Invictus | 25:21 | |
3 | Theo Groenendijk | LSV Invictus | 25:33 | |
4 | John Sloot | Leeuwarden | 26:20 | |
5 | Jappie Doller | Friesland | 26:23 | |
6 | Siem Hiemstra | LSV Invictus | 28:02 | |
7 | Girbe zwaagstra | Donkerbroek | 28:16 | |
8 | Geert aardema | LSV Invictus | 28:22 | |
9 | Richard van den Berge | LSV Invictus | 28:23 | |
10 | Wiebe De Vries | LSV Invictus | 29:05 | |
11 | Piet de Jong | Oosterwolde Fr | 29:27 | |
12 | Martin van Riesen | Hoogeveen | 29:36 | |
13 | Ids Bouma | LSV Invictus | 30:33 | |
14 | Jan Post | Loopgroep Smilde | 30:34 | |
15 | Uilke Aize Wind | Hurdegaryp | 32:09 | |
16 | Erik Muggen | Loopgroep Beilen | 32:53 | |
17 | Albert van Duinen | LSV Invictus | 33:13 | |
18 | Lenze Klein | LSV Invictus | 33:14 | |
19 | Hendrik Jan kleef | Haule | 33:19 | |
20 | Henk ter schuur | Oosterwolde Fr | 33:31 | |
21 | Albert Alberts | Peize | 34:13 | |
22 | Jan Woudstra | Veenhuizen | 34:14 | |
23 | Jan Albert Schonewille | Loopgroep Nienoord | 34:28 | |
24 | Haije de Vries | Drachten | 35:39 | |
25 | Daan Woltinge | Appelscha | 37:17 | |
26 | Arnold van der Holst | Grootegast | 37:17 | |
27 | Eelke Rijpkema | Makkinga | 40:21 | |
28 | Wiebe De Jong | Oosterwolde Fr | 47:34 | |
M60, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Jan Driessen | LSV Invictus | 28:23 | |
2 | Lieuwe Dijkstra | LSV Invictus | 33:14 | |
3 | Taeke van der Wal | LSV Invictus | 33:43 | |
4 | Djurre Joh van der Schaaf | Friesland | 36:29 | |
5 | Evert Dijkstra | Appelscha | 37:57 | |
6 | Cor Hoogeveen | Loopgroep Smilde | 38:08 | |
7 | Hans van der Vliet | Oosterwolde Fr | 40:17 | |
8 | Lambert Sijbring | Oosterwolde Fr | 40:44 | |
9 | Freddy de vos | LSV Invictus | 42:51 | |
10 | Hans van Welsem | Oosterwolde Fr | 43:03 | |
11 | Henk Sloot | Oosterwolde Fr | 43:03 | |
12 | Piet Jonkers | Appelscha | 43:40 | |
13 | Djoni Maatita | Oosterwolde Fr | 46:36 | |
V-18, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Mirthe van Veen | Steenwijk | 29:12 | |
2 | Sophia Bergsma | Appelscha | 42:17 | |
VSEN, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Ilse Rooks | LSV Invictus | 25:25 | |
2 | Alinda van Luijk | Assen | 26:23 | |
3 | Angela Heida | Wijnjewoude | 27:22 | |
4 | Mirna Boonstra | Oosterwolde Fr | 27:32 | |
5 | Alienka Huyt | 29:16 | ||
6 | Marijke Vreugdenhil | LSV Invictus | 29:25 | |
7 | Janet Oortwijn | 30:02 | ||
8 | Corinne Rijpkema | Makkinga | 30:14 | |
9 | Minke Oenema | Groningen | 31:10 | |
10 | Marijke de Vries | Assen | 31:55 | |
11 | Sia Pasveer | LSV Invictus | 32:01 | |
12 | Steffany Heeringa | Groningen | 32:25 | |
13 | Kirsten Vos | LSV Invictus | 32:47 | |
14 | Alinda ten Hoor | Hijken | 33:18 | |
15 | Marcella de vries | Appelscha | 33:22 | |
16 | Tjerkje Kortenhoeven | Hijken | 33:32 | |
17 | Maaike Visscher | Appelscha | 33:40 | |
18 | Astrid Snijder | Appelscha | 33:41 | |
19 | Trienke Moes | LSV Invictus | 34:02 | |
20 | Haron van der Velde | Oosterwolde Fr | 34:07 | |
21 | Winnie de Vries | Oosterwolde Fr | 34:10 | |
22 | Klasien Rijpkema | Groningen | 34:38 | |
23 | Marida Prins | NSAV 't Haasje | 34:45 | |
24 | Jessica Louwes | Makkinga | 35:13 | |
25 | Janine Engels | Nederland | 35:18 | |
26 | Corrine van der Veer | Drachten | 36:33 | |
27 | Miranda Berghout-Bijzitte | Ravenswoud | 36:48 | |
28 | Wietske ter Schuur | Oosterwolde Fr | 37:37 | |
29 | Kim de Jong | LSV Invictus | 37:45 | |
30 | Annie Fabriek | Veenhuizen | 38:43 | |
31 | Kim Nijstad | Oosterwolde Fr | 38:52 | |
32 | Avalon van der Zaan | 39:01 | ||
33 | Marije Bijma | Surhuizum | 39:10 | |
34 | Wia Beyrt | Haulerwijk | 39:32 | |
35 | Sari van Lier | Oosterwolde Fr | 39:35 | |
36 | Anita Vleer | LSV Invictus | 39:45 | |
37 | Renate Louwes | Ravenswoud | 39:45 | |
38 | Lydia van der Weg | Wolvega | 39:47 | |
39 | Grietsje Schapelhouman | Oosterwolde Fr | 40:16 | |
40 | Irene Woltinge | Haarlem | 40:21 | |
41 | Winnie de Vries | Oosterwolde Fr | 40:53 | |
42 | Nathalie Smit | Appelscha | 41:33 | |
43 | Rafaela Bosma | Appelscha | 43:03 | |
44 | Marijke Bergsma | Appelscha | 43:54 | |
45 | Tanja Oussoren | Appelscha | 45:16 | |
46 | Lyan Bergsma | Appelscha | 46:04 | |
47 | Lisa van de Heide | Nederland | 46:11 | |
48 | Liona De Jong | Oosterwolde Fr | 47:35 | |
49 | Marijke Akker | Wijnjewoude | 47:49 | |
50 | Jeanette Knol | Nederland | 49:40 | |
51 | Saskia Bergsma | Smilde | 49:44 | |
52 | Sippie Wijnstra | Wolvega | 50:06 | |
53 | Trea ten Brinke | Veenhuizen | 50:19 | |
54 | Anna Rensink | Assen | 52:05 | |
55 | Isa de Boer | Smilde | 52:05 | |
V40, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Corina Wierbos | Nieuwleusen | 28:09 | |
2 | Anita van der Wal | Friesland | 29:40 | |
3 | Ineke Ligthart | LSV Invictus | 31:39 | |
4 | Erika Bonder | LSV Invictus | 32:00 | |
5 | Hanneke van Daatselaar | LSV Invictus | 32:00 | |
6 | Ivonne de Graaf | Oosterwolde Fr | 33:30 | |
7 | Barbra de Jong | Appelscha | 34:37 | |
8 | Marije postma | Rottevalle | 35:13 | |
9 | Elmar Algra | Appelscha | 35:44 | |
10 | Annerie Knol | Groningen | 37:04 | |
11 | Christina Smit | Roden | 37:21 | |
12 | Simone Ritsema | Haulerwijk | 37:50 | |
13 | Hester van der Schaaf | Friesland | 38:55 | |
14 | Else de Vries | Veenhuizen | 38:55 | |
15 | Wilma Hoekstra | Veenhuizen | 38:56 | |
16 | Naraysca Cecilia | Drachten | 39:32 | |
17 | Gonnie de Wagt | Gorredijk | 39:37 | |
18 | Sandra van Oost | Assen | 43:40 | |
19 | Mieke Wierenga | Oosterwolde Fr | 45:16 | |
20 | Margot Booijink | Haule | 47:54 | |
21 | Tjitske Posthumus | Haulerwijk | 48:04 | |
22 | Evelyn van der Meulen | Veenhuizen | 50:26 | |
V50, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Johanna Krol | LSV Invictus | 31:10 | |
2 | Rika Weiland | LSV Invictus | 31:24 | |
3 | Joke Nicolai | LSV Invictus | 32:54 | |
4 | Inge poortvliet | Donkerbroek | 34:35 | |
5 | Aly Prins-Olijve | LSV Invictus | 37:03 | |
6 | Jessica Schmidt | Oosterwolde Fr | 37:04 | |
7 | Lenie Wilms | LSV Invictus | 37:43 | |
8 | Coba de Vries | 39:51 | ||
9 | Grietje Smit | Appelscha | 42:17 | |
10 | Petra Werkman | LSV Invictus | 42:48 | |
11 | Cobie v.d. Molen | Donkerbroek | 42:51 | |
12 | Dorien Mobach | Beetsterzwaag | 43:04 | |
13 | Sieta Vd Meulen | Donkerbroek | 43:33 | |
14 | Willy van den Beukel | Appelscha | 44:47 | |
15 | Tjamke de Haan | 51:58 | ||
16 | Winime de Vegt | 51:58 | ||
V60, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Frouwkje Herder | LSV Invictus | 35:25 | |
2 | Reina Hes | LSV Invictus | 37:33 | |
3 | Neel van Mourik | LSV Invictus | 38:48 | |
4 | Immie van der Wal-Schippe | LSV Invictus | 42:22 | |
5 | Nelleke van Veen | LSV Invictus | 43:04 | |
6 | Rika Hoekstra | LSV Invictus | 43:04 | |
7 | Evelyne Salari | Hunzerunners Loopgroep | 43:07 | |
8 | Sannie Meijerhof | Donkerbroek | 43:33 | |
J-6, 600MTR T/M 6 | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Sylvan dijkstra | Oosterwolde Fr | 2:33 | |
2 | Danny Best | Wolvega | 2:49 | |
3 | Julian de Haan | Oosterwolde Fr | 2:54 | |
4 | Nick van de Belt | Oosterwolde Fr | 2:58 | |
5 | Henk Jan van der Zee | Marum | 3:07 | |
6 | Loris de Jong | Oosterwolde Fr | 3:07 | |
7 | Bowe Drent | Appelscha | 3:13 | |
M-6, 600MTR T/M 6 | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Vivian Riemeijer | Nieuwe Pekela | 2:50 | |
2 | Rosalie de Haan | Oosterwolde Fr | 3:01 | |
3 | Fenna Schurer | Appelscha | 3:08 | |
4 | Femke Hazeveld | Donkerbroek | 3:36 | |
5 | Selah Best | Wolvega | 4:01 | |
J7-8, 600MTR 7-8 | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Jorrit Riemeijer | Aquilo | 2:03 | |
2 | Mark Hoekstra | Appelscha | 2:09 | |
3 | Ewout de Wit | Appelscha | 2:12 | |
4 | Déano Zwart | LSV Invictus | 2:27 | |
5 | René van de Belt | Oosterwolde Fr | 2:31 | |
6 | Remco Schurer | Appelscha | 2:47 | |
M7-8, 600MTR 7-8 | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Julissa Veenstra | LSV Invictus | 2:00 | |
2 | saline waninge | Ruinerwold | 2:17 | |
3 | Jolien Hazeveld | Donkerbroek | 2:18 | |
4 | Chantal Beets | Oosterwolde Fr | 2:22 | |
5 | Amber Soet | Langedijke | 2:22 | |
6 | Jente van der Heide | Langedijke | 2:23 | |
7 | Lisa Jasmijn Haanstra | Langedijke | 2:25 | |
8 | Ylana Vleer | Oldeberkoop | 2:35 | |
J9-10, 600MTR 9-10 | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Wessel Stevens | Appelscha | 2:06 | |
2 | Sven Baron | Oosterwolde Fr | 2:06 | |
3 | Lars Baron | Oosterwolde Fr | 2:14 | |
M9-10, 600MTR 9-10 | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Isa Huft | LSV Invictus | 2:07 | |
2 | Esmée Soet | Langedijke | 2:13 | |
3 | Amber van der Heide | Langedijke | 2:15 | |
4 | Eva sanne Haanstra | Langedijke | 2:22 | |
5 | Fenna Vleer | Oldeberkoop | 3:06 | |
WANDV, 4 MIJL WANDEL | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Eva de Vries | Appelscha | 58:54 | |
2 | Thea van der Meulen | Friesland | 58:55 | |
3 | Anna Backx | Appelscha | 59:40 | |
4 | Evelien Soeters-Langereis | Appelscha | 1:00:47 | |
5 | Wilma bos | Appelscha | 1:02:56 | |
6 | Anja Sinnige | 1:02:56 | ||
7 | Jacqueline ten Hoor | Fochteloo | 1:03:10 | |
8 | Alberta Hazeveld | Donkerbroek | 1:04:08 | |
9 | Lucie betten-hofstra | Oosterwolde Fr | 1:05:00 | |
10 | Inge van der Meulen | Donkerbroek | 1:05:15 | |
11 | Rowena van der Veen | Appelscha | 1:05:16 | |
12 | Anja flokstra | Appelscha | 1:05:16 | |
13 | Tjitske Ploegh | Kornhorn | 1:05:41 | |
14 | Anita Bul | Appelscha | 1:07:02 | |
15 | Petra Hoogeveen | Oosterwolde Fr | 1:07:02 | |
16 | Priscilla Elbasan | Appelscha | 1:07:08 | |
17 | Helen Woltinge | Appelscha | 1:07:08 | |
18 | Margriet Dijkstra-Wijnald | Appelscha | 1:07:09 | |
19 | Tineke Bergsma | Oosterwolde Fr | 1:07:18 | |
20 | Roelina De Jong | Oosterwolde Fr | 1:07:18 | |
21 | Beata Rooks | Appelscha | 1:07:22 | |
22 | Mariska Terpstra | Appelscha | 1:07:22 | |
23 | Aaltje Rijpkema | Makkinga | 1:08:28 | |
24 | Tineke boonstra bakker | Makkinga | 1:08:28 | |
25 | Andrea Bergsma | Oosterwolde Fr | 1:08:42 | |
26 | Sabine Talsma | Oosterwolde Fr | 1:08:42 | |
27 | Monique Vink | Oosterwolde Fr | 1:09:01 | |
28 | Methilda van der Veen | Oosterwolde Fr | 1:09:01 | |
29 | Jacqueline Veld | Oosterwolde Fr | 1:09:02 | |
30 | Trijntje Dassen | Oosterwolde Fr | 1:09:45 | |
31 | Bertha Blokzijl | Oosterwolde Fr | 1:09:47 | |
32 | Annelies Bijmholt | Appelscha | 1:09:51 | |
33 | Siemie Hoekstra | Appelscha | 1:09:51 | |
34 | Wilma Bosma | Appelscha | 1:09:52 | |
35 | Yvonne Zijlstra | Appelscha | 1:09:52 | |
36 | Petra de Groot-Doek | Oosterwolde Fr | 1:10:15 | |
37 | Alice Duker | Oosterwolde Fr | 1:10:16 | |
38 | Gé Bouma | Oosterwolde Fr | 1:10:29 | |
39 | Norah van Praag | Oosterwolde Fr | 1:10:41 | |
40 | Noa de Lange | Oosterwolde Fr | 1:10:41 | |
41 | Agnes Nicolai | Appelscha | 1:11:01 | |
42 | Joke Brouwer | Oosterwolde Fr | 1:11:10 | |
43 | Dinie Bouwman | Oosterwolde Fr | 1:12:44 | |
44 | Wibke Munting - van Dijk | Oosterwolde Fr | 1:13:00 | |
45 | Myrthe Drenth | Oosterwolde Fr | 1:14:04 | |
46 | Bente Hermelink | Oosterwolde Fr | 1:14:04 | |
47 | Janine van der Bult | Oosterwolde Fr | 1:14:05 | |
48 | Valerie Robbemont | Oosterwolde Fr | 1:14:05 | |
49 | Eviete Huurman | Haulerwijk | 1:14:15 | |
50 | Jildou Huurman | Haulerwijk | 1:14:15 | |
51 | Ineke Huurman | Haulerwijk | 1:14:16 | |
52 | Faya van der Heide | Oosterwolde Fr | 1:14:18 | |
53 | Esty Visser | Oosterwolde Fr | 1:14:19 | |
54 | Jolanda Landmeter | Oosterwolde Fr | 1:14:19 | |
55 | Imkje Landmeter | Wijnjewoude | 1:14:20 | |
56 | Gorina de Jong | Oosterwolde Fr | 1:14:21 | |
57 | Jerney Gorter | Oosterwolde Fr | 1:14:21 | |
58 | Anita van der Heide | Oosterwolde Fr | 1:14:23 | |
59 | Claudia de Jong | Oosterwolde Fr | 1:14:37 | |
60 | Mariëlle Schurer | Oosterwolde Fr | 1:15:55 | |
61 | Suzanne olijve | Appelscha | 1:15:56 | |
62 | Alie Oldersma | Appelscha | 1:15:56 | |
63 | Mirjam Heres | Appelscha | 1:15:56 | |
64 | Elske Schurer | Appelscha | 1:15:57 | |
65 | Xena Nikita Drost | Drachten | 1:15:59 | |
66 | Dewy Jonas | Oosterwolde Fr | 1:17:19 | |
67 | Margje Veenstra | Oosterwolde Fr | 1:17:19 | |
68 | Yvette Pot | LSV Invictus | 1:17:20 | |
69 | Rianne van 't Klooster | Oosterwolde Fr | 1:17:58 | |
70 | Bonnie Boek | Oosterwolde Fr | 1:17:59 | |
71 | Albertina Hof | Oosterwolde Fr | 1:18:29 | |
72 | Trijntje Hoonstra | Oosterwolde Fr | 1:18:35 | |
73 | Paulina Veensma | Oosterwolde Fr | 1:19:07 | |
74 | Hilda veldema | Oosterwolde Fr | 1:19:07 | |
75 | Ellen Feenstra | Oosterwolde Fr | 1:19:54 | |
76 | Ingrit Kleiker-Broersma | Makkinga | 1:19:57 | |
77 | Jildou Broersma | Oosterwolde Fr | 1:19:57 | |
78 | Willie de Jong | Oosterwolde Fr | 1:20:37 | |
79 | Pietje Tolman | Surhuisterveen | 1:20:37 | |
80 | Jeanet Huitema | Oosterwolde Fr | 1:22:24 | |
81 | Carla Roetert Steenbruggen | Oosterwolde Fr | 1:22:25 | |
WANDM, 4 MIJL WANDEL | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Deyan Vink | Oosterwolde Fr | 50:45 | |
2 | Sven Coenrady | Oosterwolde Fr | 50:49 | |
3 | Silvan Wiersema | Oosterwolde Fr | 51:19 | |
4 | Grigorios Palamidis | Kootstertille | 59:22 | |
5 | Dirk Bloemers | Oosterwolde Fr | 1:03:10 | |
6 | Jan van der Wal | Harlingen | 1:03:34 | |
7 | Jan betten | Oosterwolde Fr | 1:05:01 | |
8 | Douwe Hofma | Roden | 1:05:06 | |
9 | Wesley Elbasan | Appelscha | 1:05:35 | |
10 | Jesse Hoogeveen | Oosterwolde Fr | 1:07:02 | |
11 | Jappie Doller | Oosterwolde Fr | 1:09:51 | |
12 | Rienk Hoff | Oosterwolde Fr | 1:09:55 | |
13 | Klaas duker | Oosterwolde Fr | 1:10:16 | |
14 | Roel Dolstra | Oosterwolde Fr | 1:12:44 | |
15 | Tammo Munting | Oosterwolde Fr | 1:13:01 | |
16 | Rogier Koning | Oosterwolde Fr | 1:14:05 | |
17 | Erik Huurman | Haulerwijk | 1:14:15 | |
18 | Hilbert stuit | Haulerwijk | 1:14:18 | |
19 | Marcel Zeilstra | Oosterwolde Fr | 1:14:21 | |
20 | Henk Veenstra | Oosterwolde Fr | 1:14:21 | |
21 | Henk van der Heide | Oosterwolde Fr | 1:14:24 | |
22 | Loris de Jong | Oosterwolde Fr | 1:14:40 | |
23 | Stefan Jonker | Oosterwolde Fr | 1:15:59 | |
24 | Paul Ruiter | Oosterwolde Fr | 1:15:59 | |
25 | Sietse Iedema | Oosterwolde Fr | 1:18:33 | |
26 | Johannes de Jong | Oosterwolde Fr | 1:19:55 | |
27 | Evert Kamminga | Oosterwolde Fr | 1:22:27 |
Geschreven: maandag 02 September 2019
Laatst bijgewerkt: dinsdag 31 March 2020
Gepubliceerd: maandag 02 September 2019