Geschreven: maandag 02 September 2019
Laatst bijgewerkt: dinsdag 31 March 2020
Gepubliceerd: maandag 02 September 2019
Uitslagen Volksloop Ooststellingwerf |
|
|
Oosterwolde - Vrijdag 13 juli 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
J9-10, 750M 9-10 JAAR |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Tijd |
|
1 |
Lucas Goedhart |
Langedijke |
2:26 |
|
2 |
Martien Ensing |
Wolvega |
2:33 |
|
3 |
Mark ter Veld |
Een-West |
2:34 |
|
4 |
Jay Langerijs |
Schoninghsdorf |
2:40 |
|
5 |
Thomas Heida |
Hoornsterzwaag |
2:46 |
|
6 |
Sven Baron |
Oosterwolde Fr |
2:49 |
|
7 |
Lars Baron |
Oosterwolde Fr |
2:54 |
|
8 |
Jannick Rinkema |
Oosterwolde Fr |
3:01 |
|
9 |
Dylan van der Wijk |
Oosterwolde Fr |
3:01 |
|
10 |
Dane de Vos |
Donkerbroek |
5:18 |
|
|
|
|
|
|
M9-10, 750M 9-10 JAAR |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Tijd |
|
1 |
Sofie Blok |
Roosendaal |
2:36 |
|
2 |
Dione van der Veen |
Oosterwolde Fr |
2:37 |
|
3 |
Eva-Sofie Elferink |
AAC '61 |
2:39 |
|
4 |
Djurra de Jong |
Oldeberkoop |
2:43 |
|
5 |
Tirza van der Veen |
Oosterwolde Fr |
2:47 |
|
6 |
Kyra Molenaar |
Oldeberkoop |
2:55 |
|
7 |
Lotte Wildeman |
Oosterwolde Fr |
2:58 |
|
8 |
Kalinka Brouwer |
Donkerbroek |
3:02 |
|
9 |
Lisa van Daatselaar |
Oosterwolde Fr |
3:08 |
|
10 |
Eva Sanne Haanstra |
Langedijke |
3:09 |
|
11 |
Amber van der Heide |
Langedijke |
3:16 |
|
12 |
Isa Commelter |
Oosterwolde Fr |
3:48 |
|
13 |
Shae Dijkstra |
Oosterwolde Fr |
3:48 |
|
|
|
|
|
|
G-M, 750M G-LOOP |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Tijd |
|
1 |
Milan Bouland |
Oosterwolde Fr |
3:15 |
|
2 |
Durk Pultrum |
Oosterwolde Fr |
9:16 |
|
3 |
Gerrit Miedema |
|
9:26 |
|
4 |
Wietze van der Gaast |
|
16:40 |
|
|
|
|
|
|
G-V, 750M G-LOOP |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Tijd |
|
1 |
Sanny Kootstra |
Drachten |
4:06 |
|
2 |
Soemini Elzinga |
Oosterwolde Fr |
8:13 |
|
3 |
Gite Veenstra |
Oosterwolde Fr |
9:44 |
|
4 |
Jan Holtrop |
Oosterwolde Fr |
12:46 |
|
5 |
Corrie Steinfort Versluis |
|
16:35 |
|
6 |
Geertje de Boer |
|
16:36 |
|
7 |
Griet Akkerman |
|
16:37 |
|
8 |
Roelie de Vries |
|
16:38 |
|
9 |
Trudy Wester |
|
16:39 |
|
10 |
Meta Bos |
|
16:41 |
|
|
|
|
|
|
J1112, 1000M 11 T/M 14 |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Tijd |
|
1 |
Sven Bouland |
Oosterwolde Fr |
3:05 |
|
2 |
Stef Kingma |
LSV Invictus |
3:39 |
|
3 |
Sil Barendregt |
Noordwolde Fr |
3:41 |
|
4 |
Nick Langerijs |
Schoninghsdorf |
3:43 |
|
5 |
Christiaan Ensing |
Wolvega |
4:39 |
|
6 |
Tristan Zwart |
|
4:43 |
|
7 |
Bareld van der Wijk |
LSV Invictus |
6:38 |
|
8 |
Ryan Zantinga |
|
7:27 |
|
|
|
|
|
|
M1112, 1000M 11 T/M 14 |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Tijd |
|
1 |
Irene Groen |
LSV Invictus |
3:26 |
|
|
|
|
|
|
J1314, 1000M 11 T/M 14 |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Tijd |
|
1 |
Maxwell Bayer |
Zuidwal |
2:59 |
|
2 |
Rick Veen |
Oosterwolde Fr |
3:02 |
|
3 |
Daan Graafstra |
LSV Invictus |
3:06 |
|
4 |
Jonas Barendregt |
Noordwolde Fr |
4:20 |
|
|
|
|
|
|
M-18, 4 MIJL LOOP |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Duco Klooster |
Impala |
24:18 |
24:17 |
2 |
Jeroen van Weperen |
LSV Invictus |
24:54 |
24:52 |
3 |
Maxwell Bayer |
Zuidwal |
26:14 |
26:14 |
4 |
Thomas Smeman |
LSV Invictus |
27:31 |
27:31 |
5 |
Jochem Hiemstra |
Assen |
28:07 |
28:02 |
6 |
Gijs Wesselo |
Oosterwolde Fr |
30:53 |
30:53 |
7 |
Sven Bouland |
Oosterwolde Fr |
31:10 |
31:01 |
8 |
Thijs de Jong |
LSV Invictus |
34:01 |
33:54 |
9 |
Kevin Hoogeveen |
|
34:10 |
33:43 |
10 |
Tim de Boer |
Oosterwolde Fr |
34:41 |
34:41 |
11 |
Ruben Bosma |
Friesland |
35:28 |
35:28 |
12 |
Nick Nijssen |
Oosterwolde Fr |
36:30 |
36:30 |
13 |
Mark de Vries |
appelscha |
38:18 |
37:51 |
14 |
Kevin Zantinga |
Oosterwolde Fr |
40:08 |
39:47 |
15 |
Nigel Gorter |
Makkinga |
53:08 |
53:08 |
16 |
Senna Gorter |
Makkinga |
1:02:05 |
1:02:05 |
17 |
Deyan Vink |
Oosterwolde Fr |
1:07:54 |
1:07:54 |
18 |
Tim Dekker |
|
1:10:05 |
1:10:05 |
19 |
Joboc de Vegt |
|
1:10:05 |
1:10:05 |
20 |
Roan Vink |
Oosterwolde Fr |
1:12:49 |
1:12:49 |
21 |
Damian de Boer |
Appelscha |
1:16:50 |
1:16:50 |
|
|
|
|
|
MSEN, 4 MIJL LOOP |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Gerko Floor |
LSV Invictus |
22:00 |
22:00 |
2 |
Marlo Post |
LSV Invictus |
23:03 |
23:02 |
3 |
Thom Klein |
LSV Invictus |
23:33 |
23:31 |
4 |
Jeroen Vochteloo |
LSV Invictus |
23:56 |
23:54 |
5 |
Stijn Bouma |
LSV Invictus |
24:03 |
24:01 |
6 |
Menno Hunneman |
LSV Invictus |
24:07 |
24:05 |
7 |
Mark de Leeuw |
Ruinerwold |
24:11 |
24:11 |
8 |
Arnout Slijkhuis |
Assen |
24:32 |
24:30 |
9 |
Martijn Menken |
Haule |
25:12 |
25:12 |
10 |
Jeroen Schumer |
Groningen |
26:13 |
26:09 |
11 |
Tim Gorter |
Oosterwolde |
26:32 |
26:32 |
12 |
Onno Hiemstra |
LSV Invictus |
26:34 |
26:32 |
13 |
Wouter de Vlugt |
Sumar |
26:59 |
26:56 |
14 |
Jeroen de Boer |
Langedijke |
27:19 |
27:10 |
15 |
Yoran Nijenhuis |
Oosterwolde Fr |
27:32 |
27:32 |
16 |
Joeri Gorter |
Oosterwolde Fr |
27:42 |
27:39 |
17 |
Frank Driessen |
LSV Invictus |
27:47 |
27:47 |
18 |
Rémon Oosterloo |
Appelscha |
27:50 |
27:46 |
19 |
Andres Kleef |
Haule |
28:05 |
28:01 |
20 |
Erwin Feyen |
Oosterwolde Fr |
28:48 |
28:48 |
21 |
Jordy van der Sluis |
Appelscha |
29:06 |
28:58 |
22 |
Rowan-Ewout Dekker |
LSV Invictus |
29:11 |
29:11 |
23 |
Silvan Gorter |
Oosterwolde Fr |
29:45 |
29:40 |
24 |
Erwin Warnies |
Den Helder |
30:51 |
30:51 |
25 |
Carel ten Hoor |
Oosterwolde Fr |
31:00 |
30:56 |
26 |
Ivar Nijenhuis |
Oosterwolde Fr |
31:33 |
31:33 |
27 |
Remon Dijkstra |
Oosterwolde Fr |
31:39 |
31:31 |
28 |
Sibren Hoekstra |
Haulerwijk |
31:53 |
31:47 |
29 |
Ronald van der Vaart |
Haulerwijk |
32:01 |
31:55 |
30 |
Ingmar de Jong |
Appelscha |
32:03 |
32:03 |
31 |
Robert van der Velde |
Appelscha |
32:27 |
32:27 |
32 |
Jeroen de Kleine |
Oosterwolde Fr |
32:37 |
32:28 |
33 |
Marcin Damski |
Oosterwolde Fr |
33:27 |
33:15 |
34 |
Tim Gorter |
Oosterwolde Fr |
33:58 |
33:52 |
35 |
Mario Jellesma |
Oosterwolde Fr |
34:25 |
34:14 |
36 |
Wout de Bie |
LSV Invictus |
34:39 |
34:33 |
37 |
Alex Bos |
Oosterwolde Fr |
36:41 |
36:41 |
38 |
Maurice Kortenhoeven |
Hijken |
36:43 |
36:33 |
39 |
Jaap Brandsma |
Heerenveen |
36:47 |
36:41 |
40 |
Rudmer Andringa |
Oosterwolde Fr |
37:42 |
37:42 |
41 |
Marijn Baarda |
Donkerbroek |
38:26 |
38:26 |
42 |
Arno Elmers |
Appelscha |
39:01 |
39:01 |
43 |
Michael Suk |
Appelscha |
39:01 |
38:48 |
44 |
Nico Zantinga |
Oosterwolde Fr |
40:08 |
39:47 |
45 |
Jasper 't Hooft |
Meppel |
43:02 |
42:37 |
46 |
Vincent Hitari |
Haule |
44:43 |
44:19 |
47 |
Martijn Kiewiet |
Oosterwolde Fr |
53:54 |
53:34 |
48 |
David Notenbomer |
Donkerbroek |
1:04:46 |
1:04:46 |
49 |
Jelle Mulder |
Donkerbroek |
1:04:46 |
1:04:46 |
50 |
Maarten Vink |
Oosterwolde Fr |
1:13:16 |
1:13:16 |
|
|
|
|
|
M40, 4 MIJL LOOP |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Mathijs de Vroome |
Groningen Atletiek |
21:38 |
21:38 |
2 |
Arie de Jong |
LSV Invictus |
22:18 |
22:17 |
3 |
Jan Venhuizen |
Lionitas |
22:36 |
22:36 |
4 |
Arjen Eggink |
's-Gravenhage |
23:24 |
23:24 |
5 |
Sjirk Dotinga |
Friesland |
25:24 |
25:22 |
6 |
Henk Sijbrander |
|
26:44 |
26:44 |
7 |
Jurjen Wijma |
LSV Invictus |
27:41 |
27:41 |
8 |
Theo Los |
Oosterwolde Fr |
28:04 |
28:01 |
9 |
Jan Willem van Veen |
Steenwijk |
28:23 |
28:21 |
10 |
Jenno Moes |
Drachten |
29:53 |
29:46 |
11 |
André de Vries |
LSV Invictus |
29:59 |
29:46 |
12 |
Hendrik-Jan Oussoren |
Appelscha |
30:18 |
30:03 |
13 |
Manfred Munters |
Zuidwolde Gn |
30:44 |
30:44 |
14 |
Wietze Gorter |
Oosterwolde Fr |
30:55 |
30:55 |
15 |
Wiebren Hartholt |
Een-West |
31:10 |
31:10 |
16 |
Arjen Bouland |
Oosterwolde Fr |
31:10 |
31:10 |
17 |
Frans Hamstra |
Makkinga |
31:11 |
30:58 |
18 |
Hielke Gorter |
Oosterwolde Fr |
31:15 |
31:15 |
19 |
Fedde Beijert |
Ureterp |
32:03 |
32:03 |
20 |
Jeroen de Jong |
LSV Invictus |
32:49 |
32:49 |
21 |
Pieter Tanja |
Oosterwolde Fr |
33:10 |
33:03 |
22 |
George Postma |
Oosterwolde Fr |
34:33 |
34:33 |
23 |
Richard de Boer |
Appelscha |
34:38 |
34:38 |
24 |
Sytze Veenstra |
Donkerbroek |
34:39 |
34:39 |
25 |
Marcel Vleer |
Ureterp |
35:08 |
35:01 |
26 |
Eling Homminga |
Loopgroep Astrea |
36:51 |
36:28 |
27 |
Henk-Sjoerd Westra |
Drachten |
36:52 |
36:52 |
28 |
Wiebe Drenth |
Oosterwolde Fr |
38:58 |
38:44 |
29 |
Jeroen Molewicz |
Wijnjewoude |
44:46 |
44:31 |
30 |
Anne Graafstra |
Appelscha |
46:05 |
45:47 |
31 |
Tom Gorter |
Makkinga |
53:41 |
53:41 |
|
|
|
|
|
M50, 4 MIJL LOOP |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Jappie Doller |
Friesland |
23:41 |
23:40 |
2 |
Adriaan Huisman |
LSV Invictus |
23:51 |
23:50 |
3 |
Cor Dhr Ton |
LSV Invictus |
24:40 |
24:40 |
4 |
Sieds Wiersma |
Impala |
25:13 |
25:10 |
5 |
Theo Groenendijk |
LSV Invictus |
25:28 |
25:28 |
6 |
René Wieling |
Appelscha |
27:21 |
27:20 |
7 |
Koen Oenema |
Haulerwijk |
27:37 |
27:37 |
8 |
Girbe Zwaagstra |
Donkerbroek |
28:00 |
27:58 |
9 |
Harm Veenstra |
Impala |
29:07 |
29:07 |
10 |
Wiebe de Vries |
LSV Invictus |
29:12 |
28:59 |
11 |
Martin van Riesen |
Hoogeveen |
29:24 |
29:21 |
12 |
Richard van den Berge |
LSV Invictus |
29:25 |
29:13 |
13 |
Michaël Panzer |
Oosterwolde Fr |
29:29 |
29:29 |
14 |
Piet de Jong |
Oosterwolde Fr |
29:38 |
29:33 |
15 |
Peter Klinge |
Oosterwolde Fr |
29:47 |
29:47 |
16 |
Willem Havik |
Oosterwolde Fr |
29:56 |
29:56 |
17 |
Jan Post |
Loopgroep Smilde |
30:05 |
29:52 |
18 |
Henk ter Schuur |
Roden |
32:08 |
32:08 |
19 |
Cor Hiemstra |
Assen |
32:09 |
32:09 |
20 |
Andre Hoekstra |
Oosterwolde |
32:54 |
32:54 |
21 |
Albert Alberts |
Peize |
33:14 |
33:14 |
22 |
Cor Bult |
LSV Invictus |
33:57 |
33:57 |
23 |
Lenze Klein |
Loopgroep Smilde |
34:23 |
34:23 |
24 |
Geert Jan Bosma |
Friesland |
35:29 |
35:29 |
25 |
Gerard van der Veen |
Oosterwolde Fr |
36:40 |
36:32 |
26 |
Eelke Rijpkema |
Makkinga |
36:56 |
36:50 |
27 |
Hans Menken |
Haule |
37:08 |
36:42 |
28 |
Johan van der Veen |
Oosterwolde Fr |
37:56 |
37:56 |
29 |
Hendrik Jan Kleef |
Haule |
38:13 |
38:03 |
30 |
Daan Woltinge |
Appelscha |
38:42 |
38:26 |
31 |
Henk Heijink |
LSV Invictus |
39:10 |
39:10 |
32 |
Evert Dijkstra |
Appelscha |
39:21 |
39:21 |
33 |
Marten Busstra |
Heerenveen |
40:07 |
40:07 |
34 |
Wiebe de Jong |
Oosterwolde Fr |
46:31 |
46:31 |
35 |
Evert Kamminga |
|
1:02:08 |
1:02:08 |
36 |
Rienk Hoff |
|
1:02:12 |
1:02:12 |
37 |
Sietse Iedema |
|
1:02:14 |
1:02:14 |
38 |
Henk van Veen |
Oosterwolde Fr |
1:07:54 |
1:07:54 |
39 |
Tammo Munting |
Oosterwolde Fr |
1:07:55 |
1:07:55 |
40 |
Teunis Krol |
Oosterwolde Fr |
1:10:44 |
1:10:14 |
41 |
Erik Huurman |
Haulerwijk |
1:14:35 |
1:14:35 |
42 |
Hilbert Stuit |
Bovensmilde |
1:14:36 |
1:14:36 |
43 |
Jaap Janse |
Oosterwolde Fr |
1:15:01 |
1:15:01 |
|
|
|
|
|
M60, 4 MIJL LOOP |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Jan Driessen |
LSV Invictus |
26:37 |
26:37 |
2 |
Lieuwe Dijkstra |
LSV Invictus |
32:06 |
32:06 |
3 |
Jelle Wijma |
LSV Invictus |
32:09 |
32:09 |
4 |
Klaas Glas |
LSV Invictus |
32:09 |
32:09 |
5 |
Jack van Rozen |
Oosterwolde Fr |
33:08 |
32:55 |
6 |
Taeke van der Wal |
LSV Invictus |
34:18 |
33:55 |
7 |
Djurre Joh van der Schaaf |
Friesland |
37:35 |
37:35 |
8 |
Hans van der Vliet |
Oosterwolde Fr |
37:36 |
37:26 |
9 |
Wietse Wieling |
Appelscha |
38:26 |
38:26 |
10 |
Lambert Sijbring |
Oosterwolde Fr |
39:53 |
39:45 |
11 |
Jan Bult |
LSV Invictus |
40:17 |
39:56 |
12 |
Johan Verhaar |
Appelscha |
44:45 |
44:22 |
13 |
Arjen Tjalsma |
Appelscha |
44:45 |
44:22 |
14 |
Henk Sloot |
Oosterwolde Fr |
44:47 |
44:25 |
15 |
Kees Munting |
Oosterwolde Fr |
46:05 |
45:49 |
16 |
Dirk Bloemers |
LSV Invictus |
46:14 |
45:56 |
17 |
Freddy de Vos |
LSV Invictus |
53:56 |
53:36 |
18 |
Wietse Veld |
Oosterwolde Fr |
54:33 |
54:33 |
19 |
Robert Moes |
Oosterwolde Fr |
1:02:08 |
1:02:08 |
20 |
Jan Betten |
Oosterwolde Fr |
1:04:13 |
1:03:54 |
21 |
Fokkie de Groot |
Oosterwolde Fr |
1:07:38 |
1:07:38 |
22 |
Ep Mul |
Oosterwolde Fr |
1:10:44 |
1:10:44 |
23 |
Piet Jonkers |
Appelscha |
1:12:49 |
1:12:49 |
24 |
Anne Flokstra |
Oosterwolde Fr |
1:12:49 |
1:12:49 |
25 |
Jan Osinga |
Oosterwolde Fr |
1:16:50 |
1:16:50 |
|
|
|
|
|
V-18, 4 MIJL LOOP |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Mirthe van Veen |
Steenwijk |
27:29 |
27:29 |
2 |
Nathalie Muusse |
Appelscha |
40:57 |
40:46 |
3 |
Nienke Schippers |
Donkerbroek |
43:42 |
43:42 |
4 |
Trasi De Groot |
Appelscha |
44:32 |
44:32 |
5 |
Pien Molewicz |
Wijnjewoude |
44:45 |
44:31 |
6 |
Liset de Boer |
Haule |
45:42 |
45:26 |
7 |
Suzanne Fokkens |
Oosterwolde Fr |
1:05:09 |
1:04:39 |
8 |
Channa Vink |
Oosterwolde Fr |
1:11:12 |
1:11:12 |
9 |
Dewy Jonas |
Oosterwolde Fr |
1:15:05 |
1:15:05 |
|
|
|
|
|
VSEN, 4 MIJL LOOP |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Jessica Oosterloo |
LSV Invictus |
22:20 |
22:20 |
2 |
Susan van Weperen |
LSV Invictus |
22:30 |
22:30 |
3 |
Lisanne Langerijs |
De Sperwers |
24:46 |
24:46 |
4 |
Rene Schapelhouman |
Makkinga |
26:51 |
26:46 |
5 |
Erika Broekema |
Loopgroep Bedum |
28:00 |
28:00 |
6 |
Alienka Huft |
LSV Invictus |
29:39 |
29:38 |
7 |
Roelien Donker |
Langedijke |
29:59 |
29:55 |
8 |
Erika Bonder |
LSV Invictus |
31:00 |
30:51 |
9 |
Gea Boerma |
LSV Invictus |
31:16 |
31:02 |
10 |
Alinda ten Hoor |
LSV Invictus |
31:37 |
31:33 |
11 |
Corinne Rijpkema |
Makkinga |
31:38 |
31:33 |
12 |
Eveline Heeringa |
Leeuwarden |
31:40 |
31:34 |
13 |
Minke Oenema |
Groningen |
32:36 |
32:36 |
14 |
Marian Rosema |
Oosterwolde Fr |
33:38 |
33:38 |
15 |
Henny Hoekstra |
Rottevalle |
34:05 |
34:05 |
16 |
Kirsten Vos |
LSV Invictus |
34:09 |
34:09 |
17 |
Tjerkje ten Hoor |
Hijken |
34:14 |
34:04 |
18 |
Hanneke van Daatselaar |
LSV Invictus |
34:18 |
34:06 |
19 |
Winanda Dijkstra |
Drachten |
34:42 |
34:42 |
20 |
Andrea Haanstra |
Langedijke |
34:43 |
34:43 |
21 |
Danielle Wemer |
Oosterwolde Fr |
34:59 |
34:58 |
22 |
Martha Klarenbeek |
LSV Invictus |
35:14 |
35:06 |
23 |
Mariska de Vries |
Zuidlaren |
35:43 |
35:33 |
24 |
Ryanne Boersma |
Oosterwolde Fr |
35:58 |
35:52 |
25 |
Lia Kramer |
Haule |
36:00 |
36:00 |
26 |
Trienke Moes |
LSV Invictus |
36:01 |
35:54 |
27 |
Mannie van der Velde |
Zevenhuizen Gn |
36:06 |
35:52 |
28 |
Rianne Steg |
Appelscha |
36:26 |
36:26 |
29 |
Ivonne Bakker |
Smilde |
36:29 |
36:10 |
30 |
Esther Smink |
Oosterwolde Fr |
36:29 |
36:10 |
31 |
Klasien Rijpkema |
Makkinga |
36:56 |
36:51 |
32 |
Anita Vleer |
LSV Invictus |
37:27 |
37:19 |
33 |
Lisanne Elmers |
Appelscha |
37:49 |
37:40 |
34 |
Melanie Helffrich |
Makkinga |
37:56 |
37:44 |
35 |
Geertruida Moes |
Elsloo Fr |
38:03 |
37:51 |
36 |
Susan de Haan |
Oosterwolde Fr |
38:21 |
38:10 |
37 |
Miranda Berghout |
Ravenswoud |
38:25 |
38:04 |
38 |
Rowina van der Leij |
Oosterwolde Fr |
38:38 |
38:29 |
39 |
Karlien Hatzmann |
Appelscha |
39:01 |
38:51 |
40 |
Simone Ritsema |
Haulerwijk |
39:30 |
39:23 |
41 |
Marijke Bergsma |
Appelscha |
39:43 |
39:43 |
42 |
Christina van Gelder |
Appelscha |
40:00 |
39:48 |
43 |
Stienie Pieters |
Oosterwolde Fr |
41:04 |
40:49 |
44 |
Hester Brouwer |
Oosterwolde Fr |
41:04 |
40:49 |
45 |
Wietske ter Schuur |
Oosterwolde Fr |
41:47 |
41:47 |
46 |
Rafaela Bosma |
Appelscha |
42:13 |
42:01 |
47 |
Alinda Oosterhuis |
Oosterwolde Fr |
43:15 |
43:04 |
48 |
Anne Laura Douma |
Donkerbroek |
43:37 |
43:37 |
49 |
Kim Nijstad |
Donkerbroek |
43:42 |
43:23 |
50 |
Trea ten Brinke |
Veenhuizen |
44:27 |
44:14 |
51 |
Mariska Menken |
Haule |
44:44 |
44:20 |
52 |
Kirsten Heijs |
Oosterwolde Fr |
44:48 |
44:36 |
53 |
Laura Vries |
Oosterwolde Fr |
45:03 |
44:57 |
54 |
Ilona van Oploo |
Oosterwolde Fr |
46:13 |
45:54 |
55 |
Liona de Jong |
Oosterwolde Fr |
46:19 |
46:19 |
56 |
Noor Dussel |
Assen |
48:59 |
48:59 |
57 |
Petra Drost |
Assen |
48:59 |
48:59 |
58 |
Bianka van den Berg |
Oudeschoot |
49:00 |
49:00 |
59 |
Anna Rensink |
Oosterwolde Fr |
50:31 |
50:03 |
60 |
Natalie Scholtens |
Smilde |
50:31 |
50:04 |
61 |
Sandra de Witt |
Oosterwolde Fr |
53:59 |
53:49 |
62 |
MP Wagt-Mesken |
Oosterwolde Fr |
54:00 |
53:50 |
63 |
Evelien van der Wey |
Heerenveen |
56:07 |
55:59 |
64 |
Welmoed Brandsma |
Heerenveen |
56:07 |
56:07 |
65 |
Celia de Jong |
Wolvega |
1:00:52 |
1:00:52 |
66 |
Jerney Gorter-Ekhart |
Makkinga |
1:02:05 |
1:02:05 |
67 |
Tamara Lisa Jongsma |
Donkerbroek |
1:04:45 |
1:04:45 |
68 |
Gesina Rottine |
Oosterwolde Fr |
1:05:10 |
1:04:39 |
69 |
Andrea Bergsma |
Oosterwolde Fr |
1:07:42 |
1:07:42 |
70 |
Kirsten de Valk |
Oosterwolde Fr |
1:08:15 |
1:08:15 |
71 |
Lia Kramer |
Haule |
1:08:15 |
1:08:15 |
72 |
Jacqueline Veld |
Oosterwolde Fr |
1:09:11 |
1:08:42 |
73 |
Gorina de Jong |
Oosterwolde Fr |
1:09:51 |
1:09:51 |
74 |
Roelina de Jong |
Oosterwolde Fr |
1:12:45 |
1:12:45 |
75 |
Tineke Bergsma |
Oosterwolde Fr |
1:12:45 |
1:12:45 |
76 |
Monique Vink |
Oosterwolde Fr |
1:12:50 |
1:12:50 |
77 |
Dinie Veldema |
Donkerbroek |
1:14:01 |
1:14:01 |
78 |
Monica Pool |
Oosterwolde Fr |
1:14:16 |
1:13:44 |
79 |
Elske Schurer |
Appelscha |
1:14:32 |
1:14:32 |
80 |
Mariëlle Schurer |
Oosterwolde Fr |
1:14:33 |
1:14:00 |
81 |
Rosemarie Macatisbis |
Oosterwolde Fr |
1:14:47 |
1:14:47 |
82 |
Ellen Feenstra- de Jong |
Oosterwolde Fr |
1:18:04 |
1:18:04 |
|
|
|
|
|
V40, 4 MIJL LOOP |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Sanne Heidinga |
Leeuwarden |
27:23 |
27:21 |
2 |
Marije Engels |
's-Gravenhage |
28:28 |
28:25 |
3 |
Sandra Mederdorp |
Oosterwolde |
29:50 |
29:47 |
4 |
Maaike Heidinga |
Eppenhuizen |
31:54 |
31:54 |
5 |
Carolien Meloni |
LSV Invictus |
32:08 |
32:02 |
6 |
Joke Schotanus |
Donkerbroek |
32:50 |
32:50 |
7 |
Jellie Kingma |
Appelscha |
32:53 |
32:47 |
8 |
Barbra de Jong-Hoogenberg |
Appelscha |
34:25 |
34:10 |
9 |
Marjolein Kraak |
LSV Invictus |
34:34 |
34:23 |
10 |
Jenny Bobke |
Oosterwolde Fr |
34:59 |
34:59 |
11 |
Janine Engels |
Oosterwolde Fr |
35:13 |
35:00 |
12 |
Marianne Zwerver |
Oosterwolde Fr |
36:15 |
36:15 |
13 |
Janine Schraa |
Oosterwolde Fr |
36:16 |
36:06 |
14 |
Anneke Westra |
Drachten |
36:51 |
36:51 |
15 |
Angelique Kuipers |
Ravenswoud |
37:07 |
36:55 |
16 |
Silvia van Heugten |
Oosterwolde Fr |
37:11 |
36:54 |
17 |
Christina Smit |
Roden |
37:32 |
37:32 |
18 |
Corrie Vlasma de Haas |
LSV Invictus |
37:52 |
37:39 |
19 |
Monique Helffrich |
Makkinga |
37:56 |
37:44 |
20 |
Diana Baron |
Oosterwolde Fr |
38:07 |
37:54 |
21 |
Gretha van der Veen |
Oosterwolde Fr |
38:12 |
37:58 |
22 |
Roelfina de Vries |
Oosterwolde Fr |
38:30 |
38:17 |
23 |
Vanessa Zuil |
Groningen |
39:14 |
38:57 |
24 |
Jeanette Tanja |
Oosterwolde Fr |
39:50 |
39:43 |
25 |
Abelina Veenstra |
Donkerbroek |
41:18 |
41:13 |
26 |
Hester Van der Schaaf |
Friesland |
41:38 |
41:06 |
27 |
Anneke Regnerus |
Friesland |
41:49 |
41:25 |
28 |
Desire Hindriks |
Loopgroep Leeuwarden |
42:23 |
42:06 |
29 |
Ietsje De Boer |
Surhuisterveen |
43:11 |
43:11 |
30 |
Naraysca Cecilia |
Drachten |
43:11 |
42:55 |
31 |
Hennie van der Veer |
Oosterwolde Fr |
44:04 |
43:47 |
32 |
Sonja Gildemacher |
Wijnjewoude |
44:47 |
44:32 |
33 |
Annelies de Boer-van de V |
Haule |
47:22 |
47:05 |
34 |
Martine Sijtsma |
Friesland |
47:47 |
47:32 |
35 |
Carla Roetert Steenbruggen |
|
1:02:09 |
1:02:09 |
36 |
Jeanet Huitema |
|
1:02:10 |
1:02:10 |
37 |
Patricia Louhenapessy |
Oosterwolde Fr |
1:04:13 |
1:03:55 |
38 |
Rina Talsma |
Oosterwolde Fr |
1:04:22 |
1:04:22 |
39 |
Janke Wijma |
Oosterwolde Fr |
1:05:08 |
1:04:39 |
40 |
Joke van der Lei |
Oosterwolde Fr |
1:05:11 |
1:05:11 |
41 |
Monique de Boer |
Oosterwolde Fr |
1:05:19 |
1:05:00 |
42 |
Monique Modder |
Oosterwolde Fr |
1:05:19 |
1:05:00 |
43 |
Sabine Talsma |
Oosterwolde Fr |
1:07:43 |
1:07:43 |
44 |
Karin Bakker |
Oosterwolde Fr |
1:08:14 |
1:08:14 |
45 |
Alice Kramer |
Oosterwolde Fr |
1:08:14 |
1:08:14 |
46 |
Petra Hoogeveen |
Oosterwolde Fr |
1:09:10 |
1:08:43 |
47 |
Anita Bul |
Appelscha |
1:09:10 |
1:08:42 |
48 |
Methilda van der Veen |
Oosterwolde Fr |
1:09:10 |
1:08:40 |
49 |
Eviete Huurman |
Haulerwijk |
1:14:36 |
1:14:09 |
50 |
Yvette Pot |
LSV Invictus |
1:15:04 |
1:15:04 |
|
|
|
|
|
V50, 4 MIJL LOOP |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Joke Nicolai |
LSV Invictus |
31:51 |
31:51 |
2 |
Johanna Krol |
LSV Invictus |
32:36 |
32:31 |
3 |
Inge Poortvliet |
Donkerbroek |
33:29 |
33:29 |
4 |
Johanna Oenema |
Haulerwijk |
33:40 |
33:18 |
5 |
Gerda Rijlaarsdam |
LSV Invictus |
37:58 |
37:35 |
6 |
Jacolien Visscher |
Oosterwolde Fr |
41:27 |
41:06 |
7 |
Karin van Donkelaar |
Appelscha |
43:07 |
42:55 |
8 |
Hilda Meijerhof |
Appingedam |
43:20 |
43:05 |
9 |
Ria Tuin |
Smilde |
44:45 |
44:45 |
10 |
Dorien Mobach |
Smilde |
44:45 |
44:24 |
11 |
Sietske Bij |
Friesland |
45:23 |
45:08 |
12 |
Reina de Jong |
Oosterwolde Fr |
46:04 |
45:48 |
13 |
Jappie Doller |
Oosterwolde Fr |
1:01:45 |
1:01:45 |
14 |
Petra Werkman |
LSV Invictus |
1:01:45 |
1:01:45 |
15 |
Bonnie Boek |
Oosterwolde Fr |
1:02:07 |
1:02:07 |
16 |
Grietje van'Tklooster |
Appelscha |
1:02:07 |
1:02:07 |
17 |
Trijntje Dassen |
|
1:02:12 |
1:02:12 |
18 |
Jacqueline ten Hoor |
Fochteloo |
1:04:22 |
1:03:53 |
19 |
Rineke Pultrum |
Oosterwolde Fr |
1:06:09 |
1:06:09 |
20 |
Anneke Nieuwenhuizen |
Oosterwolde Fr |
1:06:10 |
1:06:10 |
21 |
Jannie Moes |
Oosterwolde Fr |
1:06:19 |
1:06:19 |
22 |
Sieta Vd Meulen |
Donkerbroek |
1:06:24 |
1:06:06 |
23 |
Petra de Groot |
Oosterwolde Fr |
1:07:38 |
1:07:38 |
24 |
Lea Krol-Evers |
Oosterwolde Fr |
1:08:56 |
1:08:26 |
25 |
Anita Evers |
Oosterwolde Fr |
1:08:56 |
1:08:27 |
26 |
Geesje van Veen |
Oosterwolde Fr |
1:11:12 |
1:11:12 |
27 |
Cobie vd Molen |
Donkerbroek |
1:11:45 |
1:11:14 |
28 |
Fenna Flokstra |
Oosterwolde Fr |
1:13:15 |
1:13:15 |
29 |
Goke van Nijen |
Zuidwal |
1:13:55 |
1:13:55 |
30 |
Siepie Gorter - Kuiper |
Oosterwolde Fr |
1:13:55 |
1:13:24 |
31 |
Hennie Duin-Stoker |
Oosterwolde Fr |
1:13:55 |
1:13:55 |
32 |
Stieneke van de Feer |
Donkerbroek |
1:14:01 |
1:14:01 |
33 |
Louise Holman |
Oosterwolde Fr |
1:14:16 |
1:13:44 |
34 |
Ineke Stuit-Huurman |
Bovensmilde |
1:14:35 |
1:14:07 |
35 |
Fortunata Adalim |
Oosterwolde Fr |
1:14:47 |
1:14:47 |
36 |
Willie de Jong-Dijkstra |
Oosterwolde Fr |
1:18:04 |
1:18:04 |
|
|
|
|
|
V60, 4 MIJL LOOP |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Reina Hes |
LSV Invictus |
35:38 |
35:16 |
2 |
Ria Oord |
Oosterwolde Fr |
37:41 |
37:30 |
3 |
Immie van der Wal-Schippers |
LSV Invictus |
41:27 |
41:08 |
4 |
Mattie de Boer |
LSV Invictus |
41:49 |
41:25 |
5 |
Rika Hoekstra |
LSV Invictus |
44:45 |
44:23 |
6 |
Nelleke van Veen |
LSV Invictus |
44:46 |
44:24 |
7 |
Roelie Mastebroek |
Appelscha |
44:46 |
44:25 |
8 |
Betz Tjakkes-Paas |
LSV Invictus |
46:04 |
45:46 |
9 |
Sophia Visser |
Oosterwolde Fr |
46:04 |
45:46 |
10 |
Elly Melles |
LSV Invictus |
46:05 |
45:45 |
11 |
Lucie Betten |
Oosterwolde Fr |
1:04:13 |
1:03:54 |
12 |
Sannie Meijerhof |
Donkerbroek |
1:06:33 |
1:06:14 |
13 |
Wibke Munting - van Dijk |
Oosterwolde Fr |
1:07:55 |
1:07:55 |
14 |
Blijke Schuring |
Oosterwolde Fr |
1:09:50 |
1:09:50 |
15 |
Wippie de Jong |
Oosterwolde Fr |
1:09:51 |
1:09:51 |
16 |
Aafke Meyerhof |
Oosterwolde |
1:10:05 |
1:10:05 |
17 |
Coba Wolters |
Appelscha |
1:11:28 |
1:11:02 |
18 |
Alie Fledderus |
Elsloo Fr |
1:11:28 |
1:11:03 |
19 |
Joke Brouwer |
Oosterwolde Fr |
1:11:45 |
1:11:14 |
20 |
Dineke Jonkers |
Appelscha |
1:13:16 |
1:13:16 |
21 |
Christa Schurer |
Oosterwolde Fr |
1:14:33 |
1:14:33 |
22 |
Margje Veenstra |
Oosterwolde Fr |
1:15:06 |
1:15:06 |
23 |
Lyda Osinga |
Oosterwolde Fr |
1:16:51 |
1:16:51 |
24 |
Janny Nijland-Muder |
Appelscha |
1:16:51 |
1:16:51 |
25 |
Pietsje Dijkstra |
Surhuisterveen |
1:18:04 |
1:18:04 |
|
|
|
|
|
J-6, 750M T/M 6 JAAR |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Tijd |
|
1 |
Damian Langerijs |
Schoninghsdorf |
3:21 |
|
2 |
Mark Hoekstra |
Appelscha |
3:24 |
|
3 |
Max Simons |
Oosterwolde Fr |
3:26 |
|
4 |
Jasper Braaksma |
Oosterwolde Fr |
3:56 |
|
5 |
Lucas Martens |
Oosterwolde Fr |
4:06 |
|
6 |
Sylvan Dijkstra |
Oosterwolde Fr |
4:07 |
|
7 |
Rowin Molenaar |
Oldeberkoop |
4:07 |
|
8 |
Hessels Koopmans |
Oosterwolde Fr |
4:24 |
|
9 |
Loris de Jong |
Oosterwolde Fr |
4:31 |
|
10 |
Thijs Scholtens Ausma |
Fochteloo |
4:36 |
|
|
|
|
|
|
M-6, 750M T/M 6 JAAR |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Tijd |
|
1 |
Amber Soet |
Langedijke |
3:30 |
|
2 |
Lisa Jasmijn Haanstra |
Langedijke |
3:31 |
|
3 |
Ylana Vleer |
Oldeberkoop |
3:37 |
|
4 |
Noa de Jong |
Oosterwolde Fr |
3:49 |
|
5 |
Bo Wildeman |
Oosterwolde Fr |
4:00 |
|
6 |
Renske Goedhart |
Langedijke |
4:16 |
|
7 |
Rosalie de Haan |
Oosterwolde Fr |
4:20 |
|
8 |
Kellycia Djabba |
LSV Invictus |
4:24 |
|
9 |
Quincy Steg |
Appelscha |
4:27 |
|
10 |
Jennifer Langerijs |
Schoninghsdorf |
4:43 |
|
11 |
Mare Los |
Oosterwolde Fr |
5:35 |
|
|
|
|
|
|
J7-8, 750M 7-8 JAAR |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Tijd |
|
1 |
Koen van Daatselaar |
Oosterwolde Fr |
2:58 |
|
2 |
Shane Langerijs |
Schoninghsdorf |
3:13 |
|
3 |
Mano Molenaar |
Oldeberkoop |
3:24 |
|
4 |
Déano Zwart |
|
3:25 |
|
5 |
Brandon Langerijs |
Schoninghsdorf |
3:29 |
|
6 |
René van de Belt |
Oosterwolde Fr |
3:33 |
|
|
|
|
|
|
M7-8, 750M 7-8 JAAR |
|
|
|
Plts |
Naam |
Woonplaats/Vereniging |
Tijd |
|
1 |
Julissa Veenstra |
LSV Invictus |
2:47 |
|
2 |
Esmée Soet |
Langedijke |
2:56 |
|
3 |
Sarah Klein |
Oosterwolde Fr |
2:57 |
|
4 |
Chantal Beets |
Oosterwolde Fr |
3:05 |
|
5 |
Emma Klein |
Oosterwolde Fr |
3:12 |
|
6 |
Isa de Jong |
Oosterwolde Fr |
3:12 |
|
7 |
Jente van der Heide |
Langedijke |
3:18 |
|
8 |
Carmen Haisma |
Oosterwolde Fr |
3:21 |
|
9 |
Naomi Schouwenaar |
Drachten |
3:26 |
|
10 |
Linsey Schouwenaar |
Drachten |
3:26 |
|
11 |
Tess Fokkens |
Oosterwolde Fr |
3:31 |
|
12 |
Fenna Vleer |
Oldeberkoop |
3:44 |
|
13 |
Liphania de Jongh |
Oosterwolde Fr |
3:45 |
|
14 |
Lieke Wemer |
LSV Invictus |
8:11 |
|
Hits: 4327